Poprzedni artykuł: Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała intymne zdjęcia... Następny artykuł: Joanna Przetakiewicz w ogniu krytyki! Przewoziła psa… między nogami ki...

Julia Wieniawa i Antek Królikowski znowu razem. W nowym filmie zagrają parę

Przed Julia Wieniawą i Antkiem Królikowskim duże aktorskie wyzwanie. W najnowszej produkcji zagrają parę kochanków. Będą musieli zmierzyć się ze wspólnymi romantycznymi scenami.

Prędzej czy później musiało do tego dojść - w końcu Julia i Antek to piękni i zdolni aktorzy młodego pokolenia. Już wkrótce tych dwoje spotka się na planie komedii romantyczniej "Miłość ma cztery łapy", gdzie zostali obsadzeni w głównych rolach. Byli partnerzy zagrają parę zakochanych! 

Julia Wieniawa i Antek Królikowski znowu razem

Źródło zdjęcia: Instagram

Zobacz także: Julia Wieniawa ma żal do Barona za związek z Blanką Lipińską?

Julia Wieniawa i Antek Królikowski zagrają parę

Julia i Antek byli parą przez niemal dwa lata. Rozstali się pod koniec 2018 roku i zarówno Julia, jak i Antek życzyli sobie nawzajem jak najlepiej. Wieniawa pytana o rozstanie wypowiadała się ciepło o swoim byłym chłopaku.

Z Antkiem się przyjaźnię. To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie. Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać - powiedziała wtedy w wywiadzie dla Vivy!

Wkrótce oboje znaleźli sobie nowych partnerów. Antek związał się z dziewczyną spoza branży, za to Julia zainwestowała swoje uczucia w związek z Aleksandrem Baronem. Oba związki nie przetrwały próby czasu, i choć plotkuje się o romansie Juli z Maciejem Musiałem, to oficjalnie oboje z Antkiem są singlami. Nadzieje na powrót fanów pary rozbudza fakt, że już wkrótce spotkają się na planie nowego filmu. Jak zapowiadają twórcy, odegrają parę zakochanych.

Julia Wieniawa w produkcji "Miłość ma cztery łapy" ma grać główną bohaterkę, Jowitę, o której względy zabiegać będzie Borys, grany przez Antka Królikowskiego. Przeszkodą w ich związku będzie ukochany pies dziewczyny. 

Antek odgrywający postać Borysa będzie walczył o serce Julki, czyli filmowej Jowity. Jego największym konkurentem nie będzie jednak inny facet, a pies. Żeby tych dwoje mogło być razem, chłopak, który nie znosi zwierząt, musi być zaakceptowany przez czworonoga. Borys mimo niechęci do pupila swej wybranki zrobi wszystko, aby udowodnić swą miłość ukochanej - możemy dowiedzieć się z najnowszego wydania Super Expressu. 

Czy uda im się pokonać trudności, i na ekranie i w życiu prywatnym? Tego z pewnością dowiemy się już wkrótce.

Liczycie, że Julia Wieniawa i Antek Królikowski wrócą do siebie?

Zobacz także: Antek Królikowski rozstał się z ukochaną. Kasia dodała szczery wpis 

Źródło zdjęcia głównego: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 lipca 2020, 21:32

Nasze propozycje