Poprzedni artykuł: Amerykanin pokazał zdjęcia przed i po zachorowaniu na koronawirusa. Ró... Następny artykuł: Książę Harry trafił do szpitala psychiatrycznego?! Co się stało?

Julia Wieniawa radzi, jak wychowywać dzieci. Zdradziła też, jaki ma stosunek z rodzicami

Kobieta, , tagi: Julia Wieniawa
Julia Wieniawa wyznała, jak wyglądało jej wychowanie i jak powinno postępować się z dziećmi. Ciekawe, co na to jej rodzice?

Julia Wieniawa, podobnie jak większość brylujących na salonach polskich celebrytów, znana jest z zamiłowania do dzielenia się ze światem swoim prywatnym życiem. I choć o jej przyjaciołach i nowych związkach zazwyczaj dowiadujemy się za pośrednictwem Instagrama (to właśnie w ten sposób poinformowała o swojej zażyłości z Antkiem Królikowskim i Baronem oraz o rozstaniach z nimi), to gwiazda rzadko wypowiada się na tematy rodzinne. Tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek i zwierzyć się, jak wyglądało jej wychowanie. Co więcej, młoda aktorka poszła o krok dalej i zaczęła również dawać porady, w jaki sposób postępować z dziećmi.

Julia Wieniawa radzi, jak wychowywać dzieci

Do tej pory Julia Wieniawa pochwaliła się mediom swoją zjawiskową mamą Martą, będącą jednocześnie jej managerką, próbującą swoich sił w aktorstwie przyrodnią siostrą Alicją, najmłodszą przyrodnią siostrzyczką Kornelią, oraz niezwykle utalentowanym tatą Konradem, który jest znanym i cenionym artystą. Jednak do tej pory gwiazda „Zawsze warto” nie wypowiadała się na temat relacji, jakie łączą ją z bliskimi. Teraz aktorka postanowiła przerwać milczenie.

Wieniawa wraz z przyjaciółmi wystąpiła w rozmowie na żywo z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem w prowadzonym przez nich cyklicznie livie ze znanymi i lubianymi polskimi celebrytami. Małżeństwo, będące rodzicami dwóch córek, zapytało młodych rozmówców o ich zdanie na temat wychowania nastolatków. Na ich reakcję nie trzeba było długo czekać. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że lepiej ufać swojemu dziecku niż stosować wobec niego zakazy. Podali nawet przykład swojej koleżanki, która po nagminnej kontroli ze strony rodziców, bardzo się od nich odsunęła.

Mamy znajomą, która skończyła osiemnastkę i poleciała grubo w świat, bez kontroli, właśnie przez to, że była chowana pod kloszem - powiedziała Julia Wieniawa.

Aktorka dodała, że według niej dużo lepiej sprawdza się traktowanie dziecka po partnersku.

Jeśli dajesz dziecku zaufanie, ono je tobie oddaje. Dzięki temu możesz dowiedzieć się więcej o swoim dziecku. Oczywiście nie na zasadzie: rób, co chcesz, baw się, maleńka. Wszystko w granicach rozsądku – mówiła Julia Wieniawa.

Gwiazda „Rodzinki.pl” wyjawiła również, w jaki sposób zawsze podchodziła do niej jej mama.

Miała taki patent, że mówiła: „Idź, rób, co chcesz, ale pamiętaj, jakie są moje słowa”. Przez to bałam się zrobić coś głupiego, bo wiedziałam, że mama nie będzie ze mnie dumna – wyznała Wieniawa.

Co myślicie o podejściu Julii Wieniawy do kwestii wychowawczych? Zgadzacie się z nią?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 00:04

Nasze propozycje