Poprzedni artykuł: Zapach Yves Saint Laurent w promocji w Sephorze za 69 zł Następny artykuł: "BrzydUla": Maja Hirsch jako nowa Paulina Febo. Wyszło dość odważnie!

Wcale nie Maciej Musiał! Julia Wieniawa spędzi urlop z innym, znanym z show biznesu przystojniakiem

Do tej pory Julia Wieniawa była łączona z wieloma mężczyznami, w tym ostatnio z Maciejem Musiałem. Choć oboje nie potwierdzili spekulacji jakoby byli parą, aktorka postanowiła podsycić plotki i zaplanowała urlop z zupełnie innym celebrytą.

W połowie czerwca częściowo wznowiony został ruch lotniczy nad Europą, co oznacza to, że nadchodzące wakacje mamy szansę spędzić poza granicami kraju. Julia Wieniawa już planuje skorzystać z tej okazji i zorganizowała wakacje w towarzystwie niezwykle atrakcyjnego celebryty. Co ciekawe, wcale nie chodzi o Macieja Musiała, z którym do tej pory była łączona, a wszystko za sprawą dwuznacznych zdjęć w towarzystwie gwiazdora „Rodzinki.pl”. Kto więc okazał się być szczęściarzem, który wyjedzie na urlop w ciemnowłosą pięknością? Okazuje się, że do słonecznej Italii Julka pojedzie… ze swoim partnerem!

Julia Wieniawa spędzi wakacje z przystojnym celebrytą

Julia Wieniawa wkroczyła do show biznesu jako dziewczyna Antka Królikowskiego i bardzo szybko z partnerki znanego aktora przeistoczyła się w jedną z największych polskich celebrytek. Po rozstaniu z Antkiem, weszła w kolejny medialny związek z obecnym ukochanym Blanki Lipińkiej, Baronem, jednakich ich relacja nie przetrwała próby czasu. Później aktorka była łączona z wieloma domniemanymi partnerami, jak Maciej Musiałkowski, Nikodem Rozbicki, Jakub Bzdawka, Filip Stryjewski, promujący się jako DJ Felipe, a ostatnio nawet kojarzono ją z Maciejem Musiałem. Oficjalnie jednak sami zainteresowani nie potwierdzili, że łączy ich coś więcej, tymczasem gwiazda „Zawsze warto” zaplanowała urlop z zupełnie innym przystojniakiem. Jak informuje magazyn „Party” Julia Wieniawawybiera się na wakacje ze swoim partnerem. Chodzi o… Stefano Terrazzino, tanecznego partnera celebrytki, z którym Julka występuje w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”.

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino na wspólnych wakacjach

Strach przed stale rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa sprawił, że wiosną wiele stacji, w tym Polsat, zrezygnowało z nagrywania programów z udziałem publicznościCo więcej obawa przez nieznaną i śmiercionośną chorobą sprawiła, że kultowe taneczne show z udziałem celebrytów, „Taniec z gwiazdami” powróci na antenę stacji dopiero wraz z jesienną ramówką. Choć wydawać by się mogło, że udział w show ma być tylko promocją dla znanych i lubianych celebrytów, to ku zaskoczeniu wszystkich pomiędzy jedną z par nawiązała się prawdziwa przyjaźń. Mowa o Julii Wieniawie i partnerującym jej Stefano Terrazzino, którzy tak bardzo polubili się podczas treningów, że postanowili wspólnie udać się na wakacje do słonecznej Italii.

Nie boję się wyjeżdżać poza Polskę, po prostu trzeba być ostrożnym. Marzy mi się Sycylia. Może kiedyś pojadę tam ze Stefano? - wyznała w rozmowie z magazynem "Party" Julia Wieniawa.

Jak donosi magazyn „Party”, Julia już dostała zaproszenie od Stefano, który chętnie ugości ją na swojej ojczystej wyspie, gdzie w okolicy miejscowości Agrigento organizuje w lipcu warsztaty taneczne.

Chciałbym żeby Julia odwiedziła mnie na Sycylii. Zaprosiłem ją już z jej znajomymi, bo ja tam na pewno będę! Sytuacja jest dynamiczna, ale mam nadzieję, że się uda - przyznał w rozmowie z "Party" Stefano Terrazzino. Obiecałem Julii, że pokażę jej moje ulubione zakątki. Chcę żeby przyjechała zanim zaczniemy "Taniec z gwiazdami", bo tam nie będzie na to czasu!  Na Sycylii się głównie je, odpoczywa i ogląda piękne miejsca – dodał.

Myślicie, że Julia i Stefano niedługo pochwalą się na Instagramie wspólnymi zdjęciami ze słonecznej Sycylii?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 lipca 2020, 22:20

Nasze propozycje