Poprzedni artykuł: Królowa piękności zachorowała na raka przez żelowy manicure Następny artykuł: Kobiety powiększają sobie piersi, pośladki i usta, a mężczyźni… Jeden...

Julia Wieniawa jest w ciąży? Fani już gratulują!

Kobieta, , tagi: instagram, Julia Wieniawa
Wystarczyło jedno zdjęcie, by na Instagramie Julii Wieniawy zawrzało od spekulacji na temat jej domniemanej ciąży. Gwiazda w końcu odpowiedziała fanom.

Kariera Julii Wieniawy nie zwalnia tempa, a zdolna i przedsiębiorcza dziewiętnastolatka doskonale wykorzystuje swoje pięć minut ochoczo chwaląc się na swoim instagramowym koncie nie tylko wymyślnymi stylizacjami, prywatnym życiem, ale też sukcesami zawodowymi. Ostatnio gwiazda spędza dużo czasu na planie teledysku do swojego nowego singla pt.: „Nie muszę”, z którego publikuje dużo zdjęć. To właśnie jedno z nich wywołało niemałe poruszenie wśród jej fanów. Według nich Wieniawa poszła w ślady swojej starszej koleżanki z planu „Rodzinki.pl” i podobnie jak Olga Kalicka również jest w ciąży. Mają rację?

Julia Wieniawa jest w ciąży?

Niedawno na Instagramie Julii Wieniawy pojawiło się zdjęcie w obcisłym, cekinowym kombinezonie, który uwydatnił kształty celebrytki. Czarno-złote, połyskujące pasy miały optycznie wyszczuplić piosenkarkę, niestety stało się inaczej i niefortunny strój nie tylko ją poszerzył, ale też podkreślił brzuch gwiazdy.

Nie trzeba było długo czekać, by pod zdjęciem pojawiły się gratulacje i pytania o ciążę aktorki.

Jesteś w ciąży? – pyta jedna z internautek.

Ciąża? Gratulacje – komentuje inna.

Jak na początku ciąży – wtóruje kolejna.

Polecamy:  Natalia Siwiec chciała pokazać słodkie rodzinne zdjęcie, ale internauci wyśmiali jeden szczegół...

Wszystko wskazuje jednak na to, że winne są dodające kilogramów cekiny. Co zauważyła spostrzegawcza fanka.

Kurczę... Ale cekiny dodają kilogramów – skomentowała.

Wieniawa postanowiła odnieść się do tego komentarza i rozwiać plotki dotyczące jej domniemanej ciąży.

To prawda hahaha – odpowiedziała Wieniawa.

Więc wszystko jasne- Julia Wieniawa jednak nie jest w ciąży! Jak widać, cekinowe kreacje naprawdę potrafią robić psikusy podkreślając te części ciała, które chciałybyśmy ukryć. Mimo wszystko jednak kobiety bardzo chętnie po nie sięgają. 

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2019, 23:25

Zobacz także

Nasze propozycje