Poprzedni artykuł: Doda nie odpuszcza hejterowi! Facet wpadł jak śliwka w kompot Następny artykuł: Ta fit-para została okrzyknięta najpiękniejszym małżeństwem świata! Sł...

Julia Wróblewska przerabia swoje zdjęcia w Photoshopie? Co się stało z jej nogą?

Fani zauważyli, że na zdjęciu, które Julia Wróblewska opublikowała na swoim Instagramie brakuje jej... stopy! Czy rzeczywiście przerobiła zdjęcie?

W ostatni weekend Julia Wróblewska była gościem na uroczystości pierwszej komunii swojej kuzynki Jagody. Udokumentowała to na Instagramie. W opisie zdjęcia czytamy: "Jagódka miała dziś pierwszą komunię świętą Gratulacje! ". Na pierwszy rzut oka jest to zwyczajne rodzinne zdjęcie, ale fani dopatrzyli się pewnej "wpadki". 

Polecamy:  Maja Ostaszewska opublikowała przerażające zdjęcie ze szpitala! Co się stało aktorce?

Julia Wróblewska przerabia zdjęcia w Photoshopie?

Otóż niektórzy twierdzą, że fotografia została przerobiona w programie graficznym, ponieważ według nich nie widać na nim drugiej stopy aktorki. Wygląda to jakby ją po prostu odcięto. 

"Gdzie jest twoja stopa?"
"Fajny Photoshop"
"Słaby Photoshop o czym tu więcej mówić"
"miałaś wypadek? :o urwało Ci stopę?!"
"Widać ewidentnie że to nie trawa ani nie schowane pod sukienką to jest po prostu ucięte w jakimś programie xD" - czytamy w komentarzach. 

Polecamy:  Ewa Chodakowska chce pozwać jedną z fanek! Co ją tak zdenerwowało?

Do całej sytuacji odniosła się sama aktorka, która napisała w opisie zdjęcia, że część stopy po prostu przykryła jej sukienka kuzynki, a poza tym buty były w kolorze trawy i dlatego można mieć wrażenie, że druga stopy rozpłynęła się w powietrzu. Julia całą sytuację skomentowała także na swoim Insta Stories dziwiąc się, że ktoś w ogóle myśli, że mogłaby sobie stopę poprawiać w Photoshopie. 

Polecamy:  Natalka z "M jak Miłość" szokuje nagimi zdjęciami. Fani chcą więcej

Fani więc postanowili dokładniej się przyjrzeć fotografii i wielu z nich uważa, że wystarczy przybliżyć zdjęcie, aby zauważyć, że but faktycznie ukrył się pod sukienką. 

"Zielony but, w połowie zakryty sukienką, reszta zlała się z trawą. Ot, cała filozofia ;)".
"Sukienka Jagody zasłania buta po kilku minutach to zobaczyłam".
"Ja tez byłam pewna ze to Photoshop ale naprawdę jeśli każdy się dobrze przyjrzy widać zielonego buta pod trawa a w większej części pod sukienka. Wygląda to zabawnie ale to nie Photoshop " - czytamy w komentarzach od fanów. 

Daliście się nabrać na to zabawne złudzenie optyczne?

Źródło zdjęcie głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2019, 11:48

Zobacz także

Nasze propozycje