Poprzedni artykuł: Największe oscarowe wpadki, sensacje i skandale! Musisz to wiedzieć :) Następny artykuł: Co za odważne zdjęcie... Tamara Arciuch pokazała się w bikini zaledwie...

Aktorka wyrzucona z serialu "Na dobre i na złe"! Taką decyzję podjął prezes TVP... Co się stało?

Kobieta,
,
, tagi: gwiazdy, seriale dla kobiet
W serialu "Dwójki" Julia Wyszyńska wciela się w rolę lekarki Klaudii Miller. Ale właśnie okazało się, że już więcej nie zagra...

Aktorkę możemy oglądać na ekranach w każdy środowy wieczór. To jednak ma ulec zmianie. Portal wPolityce.pl podał, że Jacek Kurski, prezes TVP, zdecydował o jej usunięciu. Wszystko przez przedstawienie "Klątwa" w Teatrze Powszechnym w Warszawie, gdzie Julia Wyszyńska odgrywa m.in. seks oralny z figurą Jana Pawła II.

Zobaczcie także:  Zwolnili ją z pracy, bo jest... zbyt atrakcyjna? Ta historia wywołała burzę w internecie

Ta pani sama podjęła decyzję o zerwaniu współpracy z TVP dokonując aktu zbezczeszczenia postaci świętego Jana Pawła II. Takich rzeczy nie można akceptować - cytuje Jacka Kurskiego serwis wPolityce.pl.

Seks oralny to jednak nie wszystko. Portal podaje, że Julia Wyszyńska w swojej roli także zbiera pieniądze na zabójstwo Kaczyńskiego i przytacza jej wypowiedź.

Oliwer [Frljić, reżyser], znając moje poglądy, zaproponował mi scenę, w której miałam zbierać pieniądze na zabójstwo Kaczyńskiego i miałam w tej scenie zapytać was, czy chcielibyście przeznaczyć pieniądze na ten cel i sprawdzić, czy nadal będziemy w ramach działania artystycznego, w tym przypadku spektaklu teatralnego. Co się okazuje, naprawdę można znaleźć człowieka, który może to zrobić za 50 tysięcy euro, czyli tanio - cytuje aktorkę wPolityce.pl.

Te wydarzenia spowodowały, że Jacek Kurski, związany z partią Prawo i Sprawiedliwość powiadomił producenta o tym, że aktorka ma już więcej nie grać w popularnym serialu. 

Zdania co do słuszności tej decyzji są podzielone. Co o niej sądzicie?

Polecamy także:  Dorota Wellman odchodzi z "Dzien Dobry TVN"?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 07:28

Zobacz także

Nasze propozycje