Poprzedni artykuł: Jakie wykształcenie mają polscy piłkarze? Który znalazł czas na studia... Następny artykuł: Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając w sądzie! Aktor chce płacić mniejsze al...

'Jurassic World: Upadłe królestwo' już od 8 czerwca w kinach

Kobieta, , tagi: filmy
Chris Pratt, Bryce Dallas Howard i dinozaury z Isla Nublar powracają na ekrany! Długo wyczekiwana kolejna część serii do zobaczenia już w ten weekend.

Minęły trzy lata, od kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zdewastowany przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar jest dziś opuszczona przez ludzi, a dinozaury, które przetrwały, próbują poradzić sobie w dżungli same. Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę chcą uratować pozostałe przy życiu stwory.

Owen próbuje odnaleźć Blue, zaginionego raptora, którego wychował, dla Claire ocalenie dinozaurów staje się najważniejszą misją. Kiedy przybywają na wyspę, wulkan zaczyna już wyrzucać z siebie deszcz lawy; Claire i Owen odkrywają spisek mający przywrócić Ziemię do stanu, którego nie widzieliśmy od czasów prehistorycznych.

W filmie nie zabraknie niczego, za co pokochała go światowa publiczność (jedna z najpopularniejszych i najbardziej kasowych serii w historii kina). Będzie spektakularny, pełen zwrotów akcji i – jak zapowiadają twórcy – jeszcze bardziej przerażający.

TWÓRCY FILMU

Reżyseria: J.A. Bayona

Scenariusz: Derek Connolly, Colin Trevorrow

Postaci: Michael Crichton

Producent: Frank Marshall, Patrick Crowley, Belén Atienza

Producent wykonawczy: Steven Spielberg, Colin Trevorrow

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 09:02

Zobacz także

Nasze propozycje