Poprzedni artykuł: Dominika Gwit jest już mężatką?! Pannę młodą zdradził... Leszek Stanek... Następny artykuł: Piłkarz polskiej reprezentacji zostanie ojcem! Zobaczcie urocze zdjęci...

Justin Bieber zaręczony! 24-letni piosenkarz poprosił o rękę modelkę Hailey Baldwin

Justin Bieber poprosił o rękę modelkę Hailey Baldwin. Ciekawe, jak na tę wiadomość zareaguje Selena Gomez, z którą piosenkarz rozstał się niecałe cztery miesiące temu...

Niespełna 4 miesiące po rozstaniu z Seleną Gomez Justin Bieber oświadczył się innej kobiecie! Podczas wakacji na Bahamach, na oczach zszokowanych urlopowiczów, piosenkarz padł na kolana i poprosił o rękę 2 lata młodszą modelkę Hailey Baldwin. Jak donoszą świadkowie zajścia, śliczna blondynka powiedziała "tak".

Zakochani Justin Bieber i Hailey Baldwin, lipiec 2018

fot. East News

Zobacz także: Selena Gomez zaatakowana przez projektanta! Jego okrutny komentarz wywołał w sieci burzę

Jak wyglądały zaręczyny Biebera i Baldwin?

Według świadków, Justin poprosił Hailey o rękę w jednej z miejscowych restauracji. Chwilę wcześniej ochroniarze gwiazdora poprosili innych przebywających w knajpie gości o odłożenie telefonów. A oni ewidentnie się do tej prośby zastosowali, bo sam moment zaręczyn nie został uwieczniony na żadnym dostępnym w sieci zdjęciu czy filmiku. Jak donoszą świadkowie zaręczyn piosenkarza i modelki, Bieber poprosił Hailey, żeby została jego żoną, klęcząc. Baldwin dostała też wtedy od Justina pierścionek z gigantycznym diamentem (widoczny na zdjęciu poniżej).

Tajemniczy wpis ojca Biebera

Zanim Justin dwa dni później oficjalnie ogłosił swoje zaręczyny, słowa świadków tego wydarzenia potwierdził tajemniczy wpis, który w mediach społecznościowych opublikował ojciec piosenkarza. Dzień po tym, jak Justin oświadczył się Hailey, Jeremy Bieber umieścił na Instagramie zdjęcie swojego znanego syna na tle zachodzącego słońca. Obok napisał:

Powiedzieć, że jestem dumny, to za mało! Jestem podekscytowany tym nowym rozdziałem w życiu.

Justin potwierdza plotki i łamie serce Seleny

Dwa dni po oświadczynach, Justin oficjalnie ogłosił, że jest zaręczony z Hailey Baldwin. W zaskakującym oświadczeniu zamieszczonym na Instagramie piosenkarz przyznał, że nie planował swoich zaręczyn, ale traktuje je jako realizację Boskiego planu

Boskie wyczucie czasu jest dosłownie perfekcyjne - wyjaśnił Justin. - Zaręczyliśmy się siódmego dnia siódmego miesiąca, a cyfra siedem to symbol duchowej doskonałości.

W swoim oświadczeniu gwiazdor wyznał też miłość swojej narzeczonej.

Moje serce jest CAŁKOWICIE i W PEŁNI TWOJE - napisał Bieber. - Zawsze będę cię stawiał na pierwszym miejscu! Jesteś miłością mojego życia, Hailey Baldwin, i nie chciałbym go spędzić z nikim innym. Sprawiasz, że jestem lepszym człowiekiem i tak dobrze się uzupełniamy!!

Słowa, w których z taką czułością Bieber opisuje Hailey, musiały bardzo zaboleć Selenę Gomez. Justin spotykał się z Gomez z przerwami od 2009 roku do wiosny 2018 roku. Po tylu latach spędzonych razem Gomez miała prawo zakładać, że to właśnie ona jest "kobietą życia" Justina. Tymczasem ten zaszczytny tytuł przypadł Hailey, z którą piosenkarz w sumie był związany co najwyżej kilka miesięcy.

Hailey i Justin - długa znajomość i krótki związek

Justin Bieber i Hailey Baldwin poznali się 8 lat temu. Znajomość między nikomu nieznaną 13-latką a bardzo już wtedy popularnym piosenkarzem była możliwa tylko dzięki rodzinnym powiązaniom dziewczyny. Hailey jest córką aktora Stephena Baldwina oraz siostrzenicą słynnego Aleca Baldwina. Znane nazwisko pomogło jej też dość szybko zbudować pozycję w świecie mody, mimo braku typowej sylwetki (modelka ma tylko 171 cm wzrostu).

Co ciekawe, starzy przyjaciele Bieber i Baldwin byli już parą przez kilka miesięcy, w 2016 roku. W marcu 2018 Justin po raz kolejny rozstał się z Seleną Gomez (tych dwoje spotykało się wtedy od siedmiu miesięcy). W czerwcu tego roku u boku piosenkarza znowu pojawiła się Hailey. Ciekawe, czy tym razem na dłużej?

A wy jak myślicie - czy Justin Bieber i Hailey Baldwin faktycznie dotrwają do ślubu?

Zobacz także: Każda z nas marzy o takich rajskich zaręczynach! Ukochany tej modelki naprawdę się spisał

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 03:49

Zobacz także

Nasze propozycje