Poprzedni artykuł: Ania Lewandowska długo ukrywała ciążę! Robert zdradził, w którym miesi... Następny artykuł: Lady Gaga po raz pierwszy opowiedziała, co tak naprawdę łączyło ją z B...

Justyna Żyła powróciła na salony i... zaliczyła wpadkę

Kobieta,
,
, tagi: Justyna Żyła
Justyna Żyła po długiej nieobecności na imprezach branżowych wybrała się na galę Mister Polski 2019. Niestety nie wyglądała najlepiej...

Na oficjalnej gali Mister Polski 2019 pojawiła się nie tylko odmieniona Gosia Andrzejewicz, ale również dawno niewidziana Justyna Żyła. Po tym, jak odpadła z "Tańca z Gwiazdami" na jakiś czas zniknęła z show-biznesu. Najwyraźniej postanowiła o sobie wszystkim przypomnieć. Trzeba przyznać, że zrobiła to z rozmachem - wpadka goni wpadkę...

Justyna Żyła na gali Mister Polski 2019

Głośny rozwód z Piotrem Żyłą oraz pranie rodzinnych brudów na forum, przyniosły Justynie Żyle wątpliwej jakości sławę. Zapraszano ją do programów śniadaniowych, czy programów rozrywkowych, gdzie próbowała pokazać się z jak najlepszej strony. Mimo to opinia publiczna była tak samo bezlitosna, jak Iwona Pavlović oceniająca jej taniec. Chcąc wycisnąć maksimum z tak zwanych pięciu minut sławy, zgodziła się nawet własny program w TV i nagą sesję zdjęciową w magazynie dla panów.

Po tak wielu próbach zaskarbienia sobie sympatii obserwatorów, wreszcie jednak postanowiła zejść ze sceny. Co jakiś czas dzieliła się na Instagramie tym, co robi - a to zmieniła fryzurę, innym razem z kolei przyznała, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Tym razem po raz pierwszy od dawna wybrała się na imprezę branżową. Jej obecność zelektryzowała wszystkich fotoreporterów, czego efekty możecie podziwiać niżej.

Niestety tego wyjścia Justyny Żyły nie możemy zaliczyć do udanych. Nadal nie możemy wymazać z pamięci jej weselnej stylizacji, a teraz długo nie zapomnimy o kreacji z gali Mistera Polski 2019.

Justyna Żyła na gali Mistera Polski 2019

Zdjęcie: Piotr Fotek/East News; VIPHOTO/East News

Zacznijmy od samej sukienki, która zmasakrowała figurę celebrytki. Krój, połyskujący materiał oraz długość sprawiły, że szczupła figury Justyny Żyły sprawiała wrażenie, jakby przybyło jej kilka kilogramów. Połączenia połyskującego materiału, marszczeń na brzuchu i bufek na rękawach należy kategorycznie unikać. Zaryzykowałybyśmy stwierdzenie, że sukienka celebrytki wygląda na wydobytą z dna szafy.

Kwintesencją tej stylizacji jest jednak torebka. Futro w kształcie plastrów miodu? Nawet nie wiemy, co powiedzieć... Dodatkowo krwistoczerwona szminka na ustach i mocno podkreślone oczy to zdecydowanie nie jest makijaż, który podkreśla urodę Justyny Żyły. Wielokrotnie pojawiała się na ściankach w zdecydowanie delikatniejszej wersji i wyglądała o niebo lepiej.

Jeśli się dobrze przyjrzycie zdjęciom zauważycie, że celebrytka na tę okazję postawiła również na sztuczną opaleniznę. Jej dekolt w jednym miejscu jest bardzo jasny, a w drugim bardzo ciemny. O ile to może być jeszcze kwestią bronzera, o tyle plamy na środku stóp już niekoniecznie

Jedyne, co możemy ocenić na plus, to tak naprawdę klasyczne sandałki na obcasie oraz duże kolczyki, które od jakiegoś czasu są bardzo modne. Naszym zdaniem Justyna Żyła albo powinna zmienić stylistę, albo w ogóle jakiegoś zatrudnić.

Zdjęcie główne: VIPHOTO/East News

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 listopada 2019, 20:53

Nasze propozycje