Poprzedni artykuł: Khloe Kardashian pokazała zdjęcie płaskiego brzucha, ale to jej nos zw... Następny artykuł: Polka wygrała Eurowizję Junior 2018! Kim jest Roksana Węgiel?

To już koniec kryzysu w związku Justyny i Piotra? Najnowszy wpis żony skoczka wiele wyjaśnia

Kobieta,
,
, tagi: Piotr Żyła, Justyna Żyła
Justyna Żyła dodała kolejny wpis o Piotrze! Jest szansa na poprawę ich relacji?

Od kilku miesięcy związek Justyny Żyły i Piotra Żyły jest bacznie obserwowany przez media. Wszystko przez emocjonujący wpis, który dodała żona skoczka w lutym tego roku, w którym opowiedziała o kryzysie w ich małżeństwie.
Ciężko było osądzić, po czyjej stronie leży wina, ponieważ każde z małżonków wypowiadało się w mediach przedstawiając swoją, odmienną wersję wydarzeń, ale to zdecydowanie Justyna "zdradzała" więcej szczegółów. Sytuacja stała się na tyle poważna, że skoczek nawet wysłał jej pismo z sądu zakazujące roztrząsania spraw małżeńskich na forum publicznym.
Choć mówiło się, że żona skoczka została zostawiona dla kochanki, to jednak postanowiła pokazać mężowi ile stracił występując m.in. w sesji dla "Playboya". Oprócz tego postawiła na siebie i otworzyła kanał kulinarny na YouTube.
Dzisiaj temat związku znowu pojawił się na jej Instagramie!

Justyna Żyła o relacjach z Piotrem Żyłą

Wraz z rozpoczęciem kolejnego sezonu narciarskiego, Justyna Żyła razem z dziećmi kibicują Piotrowi. Po tym, jak skoczek wczoraj zajął 3. miejsce, a jego córka mocno mu kibicowała przed telewizorem, Justyna Żyła postanowiła napisać kolejny emocjonujący wpis na Instagramie, w którym opisała obecne relacje z mężem.

"Miał być nowy post ...pyszne domowe gołąbki ale pokonało mnie to zdjęcie, gdybym nie przeżyła .. istnieje coś takiego jak ‍ córeczka tatusia ‍♀️(u mnie była nią moja siostra )Przychdzi taki moment gdy emocje opadaja i uczysz się przyjaźni która czasem jest ważniejsza niż inne uczucia i emocje ☺️a Kibicem (nie mylic z innym”kibicami”) jest się zawsze a Twoja „psychofanka”jest tylko jedna Gratulujemy raz jeszcze " - czytamy w opisie zdjęcia.

Czyżby to oznaczało koniec medialnej przepychanki pomiędzy małżonkami i pozostanie w przyjaźni? Niektórzy fani nie chcą w to uwierzyć. 

 

W to, że mała jest córeczka tatusia mogę jak najbardziej uwierzyć ale w te inne uczucia i emocje nie. Za dużo tu widzialam... - czytamy w komentarzach.

Polecamy:  Justyna Żyła przerywa milczenie! Żona skoczka mówi o kochanku, terapii małżeńskiej i dzieciach

Inni jednak chwalą Justynę za ten emocjonujący wpis. 

 

"Piękna córcia, piękne zdjęcie i piękny twój gest jesteś wielka "
"Wreszcie mądry post od mądrej świadomej kobiety. Nigdy nie komentowałam, trzeba było czasu. Może czas nie leczy ran, ale przynajmniej można nauczyć się z nimi żyć. ♥ " - czytamy.

Co wy o tym sądzicie? My po prostu życzymy wszystkim dużo spokoju:)

Źródło zdjęcia głównego:  EastNews

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2020, 17:39

Nasze propozycje