Poprzedni artykuł: Polka wygrała Eurowizję Junior 2018! Kim jest Roksana Węgiel? Następny artykuł: Angelina Jolie choruje na niedowład twarzy! Podobny problem ma Magda G...

Justyna i Piotr Żyłowie w końcu się rozwiedli. Wiemy, jak podzielili się majątkiem

Cichy rozwód Żyłów - tego chyba nikt się nie spodziewał po miesiącach publicznego roztrząsania ich relacji. Sprawdźcie szczegóły.

Justyna i Piotr Żyłowie rozwiedli się. Najnowszy numer "Flesza" podaje, że trwały rozpad ich związku orzekł Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej już na początku listopada! Do tej pory każdy przewrót w ich życiu był upubliczniany przez Justynę, tym razem jednak żadne z małżonków nie zdradziło informacji o swoim rozwodzie. 

Polecamy:  Justyna Żyła nago na okładce "Playboya"!

Podział majątku Żyłów po rozwodzie

W najnowszym wydaniu magazynu "Flesz" czytamy, że Justyna i Piotr rozwiedli się za porozumieniem stron. Sąd nie orzekał o winie żadnego z małżonków. Ponoć adwokaci też doszli do porozumienia w sprawie podziału majątku oraz alimentów na dzieci: Karolinę i Jakuba, które są owocem ich związku.

Justyna otrzymała dom w Wiśle. Skoczek będzie też opiekował się dziećmi co drugi weekend i dwa razy w tygodniu, chyba że będzie brał udział w zawodach
Jak widać, pomimo licznych spięć między małżonkami, o których mogliśmy przeczytać m.in. na Instagramie Justyny, ostatecznie udało im się dojść do porozumienia. Co więcej, dzisiaj już była żona skoczka, niedawno napisała post, w którym twierdzi, że teraz się przyjaźnią! 

Przychodzi taki moment gdy emocje opadają i uczysz się przyjaźni, która czasem jest ważniejsza niż inne uczucia i emocje ☺️a Kibicem (nie mylić z innym”kibicami”) jest się zawsze - czytamy pod postem Justyny na Instagramie. 

Więcej szczegółów o rozwodzie Justyny i Piotra znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu "Flesz". 

justyna i piotr żyłowie na okładce Flesza

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram/Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2020, 21:20

Nasze propozycje