Poprzedni artykuł: 10 filmów, które... pomogą ci przetrwać rozstanie! Następny artykuł: 9 nowości zapachowych, w których zakochasz się jesienią!

Już jest! Pierwszy teaser „Ciemniejszej strony Greya” WIDEO

Na ten moment czekały chyba wszystkie fanki Christiana Greya i Anastasii Steel. W internecie pojawił się właśnie pierwszy fragment kolejnej części „50 Twarzy Greya”. Zobaczcie koniecznie!

Wytwórnia postanowiła rozbudzić wyobraźnię kobiet i ujawniła kilka scen z nadchodzącej premiery filmu „Ciemniejszej strony Greya”. Przypominamy, że ta odbędzie się 8 lutego 2017 roku na świecie, a już dwa dni później trafi do kin w Polsce. Warto przypomnieć, że pierwsza część okazała się kasowym hitem, który zarobił już kilkaset milionów dolarów.

Dla tych z Was, które nie mogą się doczekać pełnego zwiastuna, mamy dobrą wiadomość. Zagraniczne media ogłosiły, że pojawi się on 13 września, a więc dzisiaj. Będziemy zatem trzymać rękę na pulsie :)

Scenariuszem zajął się mąż autorki książki – Niall Leonard. Z kolei sama E.L. James została kierownikiem produkcji. Pomogali jej w tym Michael De Luca oraz Dana Brunetti. Do obsady dołączyli Eric Johnson, który wcieli się w rolę Jacka Hyde’a, czyli rywala Christiana Greya. Jeśli czytałyście książkę, to na pewno pamiętacie, że jest on szefem Anastasii, który zabiega w nieelegancki sposób o jej względy.

W filmie pojawi się także Rita Ora, która zagra siostrę Christiana – Mię Grey oraz Luke Grimes, czyli jego brat – Elliot Grey. Poznamy również matkę głównego bohatera – Dr Grace Trevelyan Grey, która zagra Marcia Gay Harden. Jedną z postaci będzie także Kim Basinger, czyli Elena Lincoln – była kobieta Christiana, która wprowadziła go w świat seksu.

Zdjęcie: Screen z YouTube/Fifty Shades

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:41

Zobacz także

Nasze propozycje