Poprzedni artykuł: Film "Modelka" w kinach już od 13-go maja Następny artykuł: Minimalistyczne tatuaże wykonywane za pomocą jednej kreski

"Już za Tobą tęsknię"- zabawny i wzruszający film niebawem trafi na ekrany kin

To produkcja w doskonałej obsadzie opowiadająca losy dwóch przyjaciółek.

Zastanawiacie się, na jaki film wybrać się do kina? Jeżeli przed wami wieczór z przyjaciółką, to mamy dla was doskonałą propozycję, która do kin trafi już 13 maja. 

Już za Tobą tęsknię” to produkcja łącząca dwie uwielbiane i wielokrotnie nagradzane aktorki- Toni Collette i Drew Barrymore.

Zobacz także:7 doskonałych thrillerów na weekend

Ten film bez taniej ckliwości i schematycznych banałów, za to z dużym dystansem i niepowtarzalną kobiecą energią opowiadający o przyjaźni, kobietach i ich szaleństwach. Ta produkcja została nakręcona przez kobietę (Catherine Hardwicke), co zapewne miało bezpośredni wpływ na to, że jest tak przezabawna, ciepła, autentyczna i urzekająca. „Już za Tobą tęsknię” to doskonała celebracja przyjaźni, która nigdy nie zostanie przerwana, także w chwilach, kiedy życie daje w kość i płata figle. 

Jess (Drew Barrymore) i Milly (Toni Collette) - nierozłączne odkąd poznały się jako małe dziewczynki, dziś jako dorosłe kobiety nie pamiętają momentu, gdy nie dzieliły razem czasu i sekretów. 

Zobaczcie zwiastun tej produkcji: 

<iframe width="780" height="439" src="https://www.youtube.com/embed/YOfQtY6lUa4" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Patronat nad "Już za Tobą tęsknię" objął m.in. serwis Wizaż.pl.

Opinie o filmie: 

„Już za Tobą tęsknię” jest jak najlepszy uścisk: ciepły, uspokajający, oczyszczający”

/The Wrap/

„Zabawny i wzruszający”

/rogerebert.com/

Zobacz także:5 mocnych filmów, które trzeba znać

Foto: Mat. prasowe

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 23:46

Zobacz także

Nasze propozycje