Poprzedni artykuł: Prezenty dla fanki gadżetów – 6 pomysłów Następny artykuł: „Jezu, okropna! Nie lubię siebie…” A Ty, co sądzisz o sobie?

"Będą nazywać mnie ku**ą" - czyli najmocniejsza kampania społeczna w ostatnim czasie

Kobieta,
"Kochany Tato, koledzy będą nazywać mnie ku**ą..." - zobaczcie koniecznie spot przygotowany przez norweski oddział organizacji walczącej o prawa kobiet. To jedna z najmocniejszych kampanii społecznych ostatnich tygodni i rozprzestrzenia się w ekspresowym tempie w internecie!

Norweski oddział organizacji walczącej o prawa kobiet "Care" zaprezentował bardzo mocną kampanię społeczną pod tytułem "Kochany Tato". Film jest jednym z elementów większej kampanii mającej na celu przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet. Nienarodzona dziewczynka rozmawia w nim ze swoim ojcem - "Powstrzymaj to zanim będzie miało szansę się zacząć...". Koniecznie obejrzyjcie to niezwykle poruszające video!

Dear Daddy - Kochany Tatusiu. Kampania społeczna napisy pl.

Ten film powinien zobaczyć każdy mężczyzna, bez względu na to czy ma już dzieci czy jeszcze nie.Niesamowicie trafiająca do wnętrza kampania społeczna zrobiona przez Norweską organizację przeciwdziałania przestępczości wobec kobiet Care.noFilm jest tak mocny, że trudno by czekać na wersję polską, więc ją dla was przygotowaliśmy już dziś.Udostępnijcie, podawajcie dalej żeby na pewno dotarł do każdego faceta w tym kraju, polubcie, wpisujcie w komentarzach swoje emocje po obejrzeniu.#kampaniaspołecznaa #deardaddy #deardad #kochanytatusiu #relacje #flowish #flowland

Posted by FloWish on 12 grudnia 2015

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 05:02

Zobacz także

Nasze propozycje