Poprzedni artykuł: Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na radykalny krok: 'Udajemy się... Następny artykuł: Rosyjskie gwiazdy sieci nazwane najgorszymi rodzicami roku!

Karolina Plachimowicz szokuje. Wygina zoperowane ciało na Instagramie

Kobieta, , tagi: operacje plastyczne, Top Model
Operacje plastyczne tej uczestniczki "Projektu Lady" przejdą do historii... Karolina Plachimowicz zapozowała nago do zdjęcia i pokazała, jak wygląda po liposukcji brzucha oraz powiększeniu piersi.

Słynna już Brigitte otwarcie i bez ogródek mówiła o wielu niewygodnych tematach. Nie miała także problemu z krytykowaniem samej siebie. Dzięki zabawnym, ale kontrowersyjnym wypowiedziom zyskała sympatię widzów. Jak wiadomo, to sprzedaje się czasami lepiej niż nagość. Dlatego jeśli myślicie, że Karolina Plachimowicz pokazała już wszystko, jesteście w ogromnym błędzie. My zresztą również byłyśmy.

Jej najnowsze zdjęcie na Instagramie pokazuje, że udział w "Projekcie Lady" stał się trampoliną do show-biznesu, a ona doskonale potrafi wykorzystać zainteresowanie mediów.

Karolina Plachimowicz nago na Instagramie

Uczestniczka "Projektu Lady" nigdy nie ukrywała, co w sobie poprawiła. Zawsze otwarcie mówiła o wszystkich zmianach, na które się decydowała. Na pierwszy ogień poszedł nos, który zawsze był jej ogromnym kompleksem. Następnie powiększyła piersi, ponieważ po porodzie diametralnie zmieniły kształt. Efekt niestety nie był taki, jak oczekiwaał i stąd szereg kolejnych zabiegów.

Dlatego też można odnieść wrażenie, że Instagram Karoliny Plachimowicz jest jej pamiętnikiem, a jednocześnie dowodem na to, jak wielką metamorfozę przeszła. Obecnie dzieli się z fanami dosłownie wszystkim. Kiedy zdecydowała się na operację powiększenia piersi, powiększenia pośladków, usunięcia poduszek Bichata z policzków oraz liposukcję brzucha, nie miała też problemu z opublikowaniem nagich zdjęć na swoim profilu. Bardzo dokładnie wszystko relacjonowała.

Na bieżąco informowała fanów, jak przebiega proces gojenia i publikowała zdjęcia, na których było widać mnóstwo opatrunków, drenów, zaschniętej krwi... Po wielu tygodniach rekonwalescencji podjęła decyzję o dodaniu zdjęcia z efektem tych wszystkich operacji plastycznych

Ktoś kiedyś powiedział: Grzeczne dziewczynki piszą pamiętniki. Niegrzeczne nigdy nie mają czasu. Ja... Ja po prostu chce mieć życie, które zapamiętam. Nawet jeśli nie zapisze tego w żadnym pamiętniku - napisała.

Widać, że jest bardzo zadowolona z osiągniętych efektów, bo bez skrępowania pozuje w nieco erotycznej pozie do zdjęcia.

Niektórzy chwalą Karolinę Plachimowicz za odwagę, inni natomiast czują się zniesmaczeni. My z kolei zastanawiamy się jednak, czy można tutaj mówić o odwadze? Dla jednych będzie to zapozowanie nago, dla drugich przyznanie się do operacji plastycznych, a dla jeszcze innych skok ze spadochronem. Definicja odwagi jest szeroka, ale na pewno nie określiłybyśmy tak zachowania Brigitte.

Zdjęcie główne: Instagram.com/karolina_plachimowicz

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 22:37

Nasze propozycje