Poprzedni artykuł: Dakota Johnson i Chris Martin będą mieli dziecko? Teraz już nie ma wąt... Następny artykuł: Michał Baryza z "Top Model" pokazał bardzo odważne zdjęcie. Internauci...

Fanka wyśmiała Kasię Cichopek za błąd ortograficzny na Instagramie. Ostra odpowiedź

Kobieta,
,
, tagi: Katarzyna Cichopek
Popularność bywa ciężka... Po raz kolejny przekonała się o tym Katarzyna Cichopek, której fanka ostro zwróciła uwagę na to, w jaki sposób opisuje swoje zdjęcia na Instagramie. Miała rację?

Katarzynę Cichopek znamy głównie z roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość", jednak obecnie możemy ją oglądać także na deskach teatru! Aktorka dołączyła do obsady spektaklu "Przygoda z ogrodnikiem", w którym występuje obok m.in. Anny Oberc i Anny Muchy. Postanowiła się tym pochwalić również na swoim Instagramie. Umieściła więc zdjęcie z koleżankami ze sceny, ale to opis wzbudził największe emocje...

Fanka wytyka błąd Katarzynie Cichopek 

Dziękuje Wszystkim za wczorajszy wieczór w @teatrpalladium bardzo się cieszę, że dołączyłam do obsady @przygoda_z_ogrodnikiem dziękuje całemu zespołowi, a zwłaszcza moim dziewczynom kochanym @taannamucha i @anna_oberc Ale widownia to normalnie rzuciła mnie na kolana. Jesteście wspaniali. Dziękuje za Wasze wsparcie i owacje na stojąco - czytamy w opisie zdjęcia. 

Czy ktoś z was podczas jego czytania zauważył coś niepoprawnego? Wnikliwa fanka dostrzegła, że zamiast "dziękuję" aktorka napisała "dziękuje". Cóż, tego typu literówki często pojawiają się nagminnie w mediach społecznościowych, ale tym razem ten błąd nie przeszedł bez echa. 

Zastanawiam się dlaczego osoby niby wykształcone, obracające się wsrod elity społeczeństwa nie wiedzą, że dziękuję piszemy przez Ę na końcu ..... zatrważające - czytamy w komentarzu.

Polecamy:  "Dzięki niej mój uśmiech nie schodzi z twarzy" - o jakim produkcie mowa i za co kochają go Wizażanki?

Nas lekko rozbawił fakt, że w komentarzu także brakuje polskich znaków "ó" i "ś" w słowie "wsrod". Jednak wracając do zarzutów do Kasi Cichopek, postanowiła odpowiedzieć fance, i choć tym razem w jej wypowiedzi ponownie brakowało polskich znaków, to już znacząco zamknęła usta, powiedzmy sobie szczerze, "czepialskim" osobom. 

Nie jestem „niby” wykształcona, tylko wykształcona, i wiem, że dziękuje pisze się przez ę na końcu, jednak słownik w telefonie wie lepiej i niejednokrotnie przekręca słowa. Poza tym, istnieje dysleksja, która w żaden sposób nie ujmuje inteligencji. Myśle, że trzeba wrzucić na luz - czytamy w odpowiedzi Kasi Cichopek.

Co sądzicie o tej sytuacji? Naszym zdaniem aktorka doskonale zareagowała, jednocześnie broniąc osoby z dysleksją. 

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 09:20

Zobacz także

Nasze propozycje