Poprzedni artykuł: Ta kobieta rozstała się z partnerem, bo... przypominał Brada Pitta! Następny artykuł: Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się! Od ich ślubu nie minął nawe...

Kasia Cichopek przesadziła z retuszem zdjęć?

Kobieta,
,
, tagi: instagram, Katarzyna Cichopek
Aktorka jest bardzo aktywna w social mediach. Ostatnio jednak jej fani zauważyli, że zbyt mocno poprawia swoje zdjęcia. Naprawdę przesadza?

Nie od dzisiaj wiadomo, że wiele osób przerabia swoje zdjęcia zanim umieści je na Instagramie. Niektórzy poprawiają jedynie światło, a inni potrafią wydłużać sobie nogi, ukrywać cellulit czy wyszczuplać talię. Czasem wynika to z kompleksów i dążenia do idealnego ciała, a czasem zwyczajnie z chęci osiągnięcia efektu kolorystycznego spójnego z pozostałymi zdjęciami.
Modzie na udoskonalanie swoich zdjęć uległa także Katarzyna Cichopek. Od jakiegoś czasu możemy zauważyć, że aktorka mocno poprawia kolory. Nie wszystkim przypadło to do gustu.

Katarzyna Cichopek przerabia zdjęcia na Instagramie

Aktorka może się pochwalić idealną figurą i doskonałym wyczuciem stylu. Nic dziwnego, że jej konto na Instagramie dla wielu kobiet stało się źródłem inspiracji modowych. Gwiazda dzieli się tam również swoim życiem prywatnym, chwaląc się m.in. wakacyjnymi wojażami. To właśnie fotografie z urlopu ostatnio najmocniej koryguje aktorka. Nie wszystkim jednak to się podoba.

"Wszystko fajne tylko czemu tak przekolorowane te zdjęcia,,,,".
"Pięknie Ale mimo wszystko zbyt dużo tych filtrów". 
"Zdjęcia są ładne, ale zbyt przerysowane. Jedno by takie wystarczyło, a tu codziennie nowe tak samo przerabiane. Polskie morze i bez filtra wyglada pięknie! ☺️" - czytamy wśród komentarzy.

Zobaczcie także:  Kasia Cichopek pokazała się w bikini i niechcący zdradziła, że ma rozstępy

Na ostatnim zdjęciu znad polskiego morza, Katarzyna Cichopek pozuje w niebieskiej sukience w grochy, którą uniósł wiatr odsłaniając nogi aktorki. Jeden z jej fanów zauważył, że po korekcie kolorów, nogi Kasi wyglądają jak u... nieboszczyka! Czyżby naprawdę aż tak przesadziła?

"Nogi jak u nieboszczyka sine " - czytamy wśród komentarzy.

Faktycznie gra kolorów sprawiła, że nogi aktorki są dużo ciemniejsze, przez co mogą się kojarzyć na różne sposoby.

Jednak nie wszystkim nowa estetyka zdjeć Kasi Cichopek przeszkadza. Część fanów dopytuje m.in. o to, jakiej aplikacji aktorka używa do poprawiania zdjęć.
Zdecydowana większość twierdzi też, że nieważne w jakich kolorach - gwiazda jest piękną kobietą i zawsze są pod wrażeniem jej urody.

A wy co sądzicie o najnowszych zdjęciach Kasi Cichopek?

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram@katarzynacichopek

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2019, 04:25

Nasze propozycje