Poprzedni artykuł: Znamy zwycięską parę "Tańca z gwiazdami"! Następny artykuł: Te cztery rzeczy Kate Middleton zawsze ma przy sobie. Każda kobieta po...

Kasia Cichopek zatańczyła w programie "Czar par"

Kobieta,
,
, tagi: krótka sukienka, Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są juorami programu "Czar par". Ich ostatni występ na pewno na długo wszystkim zapadnie w pamięć. Zobaczcie sukienkę gwiazdy.

"Czar par" to wracający po latach format, który możemy oglądać na antenie Telewizji Polskiej. Wśród jurorów możemy podziwiać Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela oraz Radosława Pazurę i Dorotę Chotecką. Pary w tym programie mierzą się z zadaniami, które sprawdzają ich m.in. znajomość czy nawet sprawność fizyczną, czemu towarzyszy presja czasu. Ostatnio jednak to nie uczestnicy najbardziej przykuwali uwagę, a kreacja Katarzyny Cichopek.

Katarzyna Cichopek w programie "Czar par" w krótkiej sukience

W trakcie ostatniego nagrania, Katarzyna Cichopek weszła do studia tanecznym krokiem razem z... Stefano Terrazzino! Para wykonała tango. Przypominamy, że aktorka kiedyś występowała w programie "Taniec z gwiazdami", który wygrała. Tam też poznała swojego męża, Marcina Hakiela. W opisie materiału z programu, który Katarzyna Cichopek umieściła na Instagramie podkreśliła, że kocha taniec i mogłaby tak cały czas, ale największe emocje wzbudziło nie samo tango, czy fakt, że nie wykonała go z mężem, ale jej kreacja.
Podczas występu, Katarzyna Cichopek zaprezentowała się w krótkiej sukience, która ledwo zakrywała jej pośladki. Oczywiście aktorka ma piękną figurę i zgrabne nogi, ale nie wszystkim fanom to się spodobało.

"Wszystko super Ale sukienka zdecydowanie za krótka ".
"Zdecydowanie za krótka" - czytamy w komentarzach.

Co myślicie o jej sukience? Gwiazda powinna postawić na dłuższy model? Naszym zdaniem sukienka nie wyglądałaby na tak krótką, gdyby nie taneczne kroki. Zaraz po pojawieniu się aktorki w świetle reklektorów widzimy, że jest ona dłuższa niż po tym, jak Katarzyna i Stefano zaczęli tańczyć. Materiał po prostu uniósł się do góry, mocniej eksponując ciało aktorki. 

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2020, 19:08

Nasze propozycje