Poprzedni artykuł: Młoda gwiazda pokazała owłosione nogi na Snapchacie. Niewydepilowana p... Następny artykuł: Ona jest piękna i młoda, a on... znacznie starszy od jej ojca. Ich zdj...

Kasia Dziurska pokazała zdjęcie topless. Wszystko w ramach akcji 'Fake Off"

Kobieta, , tagi: nagie zdjęcia, Taniec z gwiazdami
Słynna trenerka Kasia Dziurska pokazała swój (nie)idealny biust. "Nie chcę być perfekcyjna... nie muszę być perfekcyjna, chcę być i będę sobą!" - napisała.

Akcja "Fake Off" zyskuje coraz więcej zwolenników. Tym razem dołączyła do niej Kasia Dziurska, która jest znaną trenerką fitness - zdobyła w tej dziedzinie nawet mistrzostwo świata. Można ją również podziwiać w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami", w którym typowana jest na potencjalną zwyciężczynię.

Kasia Dziurska pokazała zdjęcie topless

Jeżeli nadal wydaje wam się, że ciało gwiazd fitness jest idealne, spójrzcie na zdjęcie poniżej. Nawet bardzo wysportowana osoba może skrywać pod ubraniem niedoskonałości, których nie umie w pełni zaakceptować. W przypadku Kasi Dziurskiej to asymetria piersi, problem równie powszechny, co (niepotrzebnie) wstydliwy.

Zobacz także:Mikołaj Roznerski ma nową dziewczynę. Zakochał się na planie "M jak Miłość"

Na profilu trenerki na Facebooku pojawiło się niedawno półnagie zdjęcie, na którym pozuje ubrana jedynie w spodnie. Pokazała na nim asymetrycznydekolt, co natychmiast wywołało burzę na Facebooku. Fani trenerki natychmiast pospieszyli ze wsparciem w komentarzach:

- Jesteś Wielka. Trzeba tylko brać z Ciebie przykład... za odwagę (racja nie ma ludzi perfekcyjnych) i za wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów....

- Nie ma ludzi idealnych, są za to Ci z silnymi charakterami, uporem, pasją i pracowitością, którzy stają się "ideałami" dla innych i Kasia do takich należy. Wielki szacunek dla Ciebie Kasiu za odwagę i dla Dominiki za realizację projektu i mądre słowa.

Akcja "Fake Off" - o co tu chodzi?

Czym jest akcja "Fake Off"? To pomysł fotografki Dominiki Cudy, która chciała w ten sposób sprzeciwić się obsesji ciała i presji "ideałów" z Instagrama. Zdjęcia z cyklu pokazują, że nawet kobieta, która uchodzi za perfekcyjną, nie jest wolna od wad, ale to w żadnym wypadku nie jest powód do wstydu. Stąd też udział popularnych trenerek, które kojarzymy przecież z idealną sylwetką.

Akcję "Fake Off" zainaugurowało zdjęcie Kasi Bigos - również trenerki fitness, która miesiąc wcześniej urodziła pierwsze dziecko

W kampanii bierze udział wiele osób, które chcą walczyć z wyidealizowanym w social media obrazkiem bycia "perfect". Jej głównym celem jest pokazanie że bycie nieperfekcyjną jest OK! Że bycie normalną dziewczyną jest OK - z workowatym brzuchem po porodzie, bez włosów po chorobie, z trądzikiem na czole czy brakiem idealnego make-upu. Chcemy przebić się z przekazem o normalności i przemycić kawałek nieperfekcyjnej rzeczywistości - tłumaczy Kasia Bigos.

Naszym zdaniem akcja ma bardzo pozytywny charakter i cieszymy się, że coraz więcej kobiet przestaje się przejmować kreowanym na siłę kultem piękna :). Czekamy na kolejne zdjęcia!

Zdjęcie głwne: Facebook.com/KatarzynaDziurskaTrener

Zobacz także:Julia Wieniawa wybrała kombinezon z Bershki za 109 zł!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 08:23

Zobacz także

Nasze propozycje