Poprzedni artykuł: Edyta Górniak ma nowego chłopaka. Sporo młodszy i baaardzo przystojny! Następny artykuł: Biedronka otwiera swój pierwszy outlet! Kosmetyki kupisz taniej aż o.....

Gwiazda serialu "M jak miłość" wzięła ślub! Wyglądała przepięknie

Kobieta, , tagi: ślub, m jak miłość
Kolejna aktorka włożyła obrączkę! Tym razem sakramentalne "tak" powiedziała Kasia Grabowska.

Dominika Gwit wzięła ślub w ostatni weekend, do grona zamężnych dołączyła też Anna Karczmarczyk. Ale to nie koniec sezonu weselnego... Na ślubnym kobiercu stanęła również Kasia Grabowska, która szerszemu gronu dała się poznać dzięki roli Olgi Góreckiej w serialu "M jak miłość".

Jej nazwisko brzmi wam znajomo? To nie przypadek. Kasia jest córką Andrzeja Grabowskiego, jurora "Tańca z gwiazdami" i głównego bohatera 'Świata wg Kiepskich". Ma również siostrę Zuzę, która także jest aktorką. Panna młoda pochwaliła się zdjęciami z tej uroczystości na swoim Instagramie. 

Kim jest mąż Kasi Grabowskiej?

Wybrankiem Kasi został Damian Kulec, który również jest aktorem. Ma on 28 lat i pochodzi z Łodzi, gdzie ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera. Tam też możemy go oglądać w Teatrze Powszechnym. Na ekranie mogliśmy go zobaczyć w epizodycznych rolach w takich serialach jak "Diagnoza" czy "Singielka". 

Polecamy:  Justin Bieber zaręczony! 24-letni piosenkach poprosił o rękę modelką Hailey Baldwin

On również pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem ze ślubu. To właśnie na nim najlepiej widać suknię Kasi. Panna młoda wystąpiła w długiej, zwiewnej kreacji z opuszczonymi, koronkowymi ramionami.

A post shared by Damian Kulec (@damian_kulec) on

Młodej parze życzymy szczęścia!

Jak wam się podoba suknia ślubna aktorki?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 08:54

Zobacz także

Nasze propozycje