Poprzedni artykuł: Marta Wierzbicka wciąż chudnie! Reakcja fanów na jej nowe zdjęcie: 'Ma... Następny artykuł: Instytut ogłasza artystów wrześniowej edycji

Katarzyna Warnke urodziła!

Kobieta,
,
, tagi: dzieci gwiazd, piotr stramowski, Katarzyna Warnke
Wiedzieliśmy, że Piotr Stramowski i Kasia Warnke już wkrótce zostaną rodzicami, ale nie sądziliśmy, że stanie się to tak szybko. Okazuje się, że Kasia właśnie urodziła!

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski długo zaprzeczali temu, że spodziewają się dziecka. W niecodzienny sposób poinformowali o dobrej nowinie, a zrobili to zaledwie dwa miesiące przed rozwiązaniem - w lipcu. Podczas pokazu słynnego duetu MMC para przeszła po wybiegu w sportowych ubraniach i szlafroku.

Zobacz także: Co się stało z Kasią Warnke? 'Blachara, brzydka' - takie hasła wypisała na swoim ciele

Dziecko Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego 

Od miesięcy plotkowano o ciąży, ale Kasia w trakcie wywiadów wszelkie doniesienia obracała w żart. Jednak po spektakularnym pokazie MMC prezentowała krągły brzuszek coraz chętniej. W zeszłym tygodniu wzięła udział w oficjalnej premierze filmu "Polityka". Trzy dni temu paparazzi przyłapali także Kasię na romantycznym spacerze z o dziesięć lat młodszym małżonkiem, podczas którego wyglądała kwitnąco.

Źródło: Ons.pl

Ciąża zdecydowanie jej służyła. Używamy czasu przeszłego, bo jak podaje Pudelek.pl, Warnke już urodziła! Świeżo upieczeni rodzice nie potwierdzili jeszcze tej informacji, ale paparazzi i informatorzy portalu są zgodni co do tego, że Warnke pod koniec weekendu trafiła do jednego z warszawskich szpitali. Bardzo prawdopodobne, że właśnie dziś Piotr i Kasia powitali na świecie swojego pierwszego potomka.

Nie znamy jeszcze szczegółów porodu ani płci dziecka. Mamy jednak nadzieję, że małżeństwo szybko pochwali się nimi na swoich social-mediach, a mama i potomek są zdrowi i mają się dobrze. 

Zobacz także: Piotr Stramowski już nie jest superprzystojniakiem! Aktor przeszedł drastyczną metamorfozę

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 20:24

Nasze propozycje