Poprzedni artykuł: Pamiętacie piękność z teledysku "Despacito"? Nie uwierzycie kim była i... Następny artykuł: Pamiętacie uroczą córkę Belli i Edwarda z sagi 'Zmierzch'? Nie uwierzy...

Katarzyna Cerekwicka jest coraz chudsza. Schudła już 15 kilo!

Katarzyna Cerekwicka od kilku miesięcy dosłownie znika w oczach! Jaką wybrała dietę?

Katarzyna Cerekwicka mocno schudła! Już podczas konkursu „Premier” w Opolu można było zauważyć, że wokalistka jest dużo szczuplejsza niż ją ostatnio widzieliśmy, ale jej obecna figura zaskakuje jeszcze bardziej.

Gwiazda ostatnio pojawiła się na imprezie marki „Przełom w odżywianiu”, której jest ambasadorką. Uwagę skupiała swoją nową... figurą!

Polecamy:  Pamiętacie Emmę Stone w "La la land"? To już przeszłość! Jak wygląda teraz?

Jak schudła Kasia Cerekwicka?

W tym roku wyraźnie postanowiła przejść metamorfozę i schudła aż 15 kilogramów! Okazuje się, że wcale nie stosowała katorżniczych diet. Wszystko dzięki dopasowanemu do niej cateringowi. 

Polecamy:  To nie ciąża ani choroba - trenerka fitness obnaża prawdę o kobiecym ciele

To nie pierwsze tak spektakularne zgubienie dodatkowych kilogramów. Ostatnio niekwestionowanym wzorem na dążenie do doskonałej sylwetki jest Karolina Szostak. Czy Katarzyna Cerekwicka pokusiła się o równie spektakularną metamorfozę? Zobaczcie jej zdjęcia sprzed kilkunastu miesięcy i obecnie. Czy na was także ta różnica robi wrażenie?

zdjęcia: materiały PR, ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 04:02

Zobacz także

Nasze propozycje