Poprzedni artykuł: Katosu szczerze opowiedziała o swojej operacji biustu. Fanki gratulują... Następny artykuł: Mateusz Güncel z „Masterchefa” został ojcem! Synek czy córeczka?

Kasia Dziurska zdradziła, ile waży i je!

Nas waga i wzrost znanej trenerki zaskoczył, ale ilość treningów i kaloryczność jej posiłków wiele tłumaczy...

Kasia Dziurska odpowiadała na Stories na pytania zadawane przez fanów. Większość pytających chciała koniecznie wiedzieć, jakie są zawodowe i rodzinne plany Kasi. Znalazło się jednak kilku internautów, których zainteresowała imponująca sylwetka trenerki i mistrzyni fitness. Dziurska bez najmniejszego skrępowania przyznała się do swojej dość "konkretnej" wagi, wzrostu oraz diety, którą stosuje.

Ile waży i mierzy Kasia Dziurska?

Domyślaliśmy się, że Dziurska jest niewysoka, ale kiedy ogłosiła, że ma 159,5 cm "w kapeluszu", byliśmy dość zaskoczeni. To niedużo... Na dodatek, przy tym wzroście Kasia wcale tak mało nie waży. Te 56-57 kg, do których przyznała się fanom nadal mieści się w normie BMI (wskaźniku służącym do oceny prawidłowej masy ciała), ale my – przy podobnym wzroście – nie wyglądalibyśmy równie dobrze tyle ważąc... Co ciekawe, kilka centymetrów wyższa od Dziurskiej Ewa Chodakowska jest od niej lżejsza.

Fot.: Instagram

Oczywiście u Kasi Dziurskiej tyle ważą głównie mięśnie. I chociaż dopatrzyliśmy się u niej śladów cellulitu, widać po niej, że tkanki tłuszczowej ma bardzo niewiele. Tym bardziej, że Dziurska mocno kontroluje ilość spożywanych kalorii i w dni, kiedy trenuje (trzy razy w tygodniu!) przyjmuje ich 2200. Za to jeśli nie wybiera się na siłownię, dostarcza organizmowi 2000 kalorii – czyli tyle, ile powinna. 

Zobacz także: To dzięki temu zabiegowi Kasia Dziurska ma taką ładną cerę!

Możemy się jednak spodziewać, że wygląd i waga Dziurskiej będą się w najbliższym czasie zmieniały. Kasi przestały wystarczać same tylko treningi siłowe i kardio (30 minut przy każdej wizycie na siłowni), i zainteresowała się pole dance. A taniec na rurze, choć nazwa na to może nie wskazuje, wymaga nie lada siły.

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2019, 03:33

Nasze propozycje