Poprzedni artykuł: Szumowski o otwarciu salonów fryzjerskich - chcemy jeszcze trochę pocz... Następny artykuł: Dzieci wyjadą na obozy i kolonie - kolejny etap odmrażania gospodarki

Katarzyna Glinka urodziła syna - pokazała zdjęcie i zdradziła imię chłopca

Kobieta,
,
, tagi: Katarzyna Glinka
Katarzyna Glinka po raz drugi została mamą. Na świat przyszedł jej drugi syn, któremu aktorka dała na imię Leo.

Ostatnie dni obfitują w informacje o ciąży gwiazd, jak również o szczęśliwych porodach. Nie tak dawno ciążę ogłosiła Lara Gessler, niedługo później Robert Lewandowski pochwalił się w mediach społecznościowych, że jego żona Anna Lewandowska urodziła córkę Laurę. Teraz zdjęcie ze swoim drugim dzieckiem opublikowała Katarzyna Glinka. Aktorka, którą znamy m.in. z serialu "Barwy szczęścia" urodziła chłopca. Na Instagramie podzieliła się jego zdjęciem.

Zobacz także:Ciężarna Katarzyna Glinka szykuje się do ślubu? Pokazała zdjęcie w sukni ślubnej

Katarzyna Glinka urodziła drugiego syna

Na zdjęciu aktorka ściska swojego syna. Nie pokazuje jednak jego twarzy. Rzadko dzieląca się swoim życiem prywatnym w mediach aktorka zdradziła jednak jakie wybrała dla niego imię. 

Mój drugi Syn jest już z nami. Leo - jesteśmy przeszczęśliwi! Marzenia się spełniają - napisała pod postem.

Pod zdjęciem posypały się gratulacje.

Gratulacje! - napisała Paulina Krupińska.

Cudownie!! Nareszcie RAZEM!! Niech tylko tak piękne marzenia Wam się spełniają :). Wzniesiemy dziś za Was toast :). Ściskamy - skomentowała post Agnieszka Hyży.

Katarzyna Glinka ma już syna Filipa ze związku z Przemysławem Gołdonem, z którym rozwiodła się po 4 latach małżeństwa. Obecnie zaręczona jest z Jarosławem Bienieckim, który zajmuje się biegami ekstremalnymi. Mężczyzna oświadczył się jej na scenie teatru Kwadrat podczas spektaklu "Czego nie widać", w którym grała aktorka. 

Szczęśliwej mamie gratulujemy!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 01:12

Nasze propozycje