Poprzedni artykuł: Najseksowniejsza Rosjanka podbija świat! Anastasia Kvitko to konkurenc... Następny artykuł: Te tampony uśmierzają bóle menstruacyjne! Jedyny problem? Trudno je ku...

Katarzyna Niezgoda pokazała się w bikini! Widać efekty diety?

Katarzyna Niezgoda chwali się efektami restrykcyjnej diety i wyczerpujących treningów. Metamorfoza celebrytki robi wrażenie!

Katarzyna Niezgoda, była wiceprezes banku i dawna ukochana Tomasza Kammela, aktualnie spędza urlop w słonecznej Bułgarii.  podzieliła się ze swoimi fanami (ponad 7 tys. obserwujących) wakacyjnymi fotkami, publikując na Instagramie między innymi swoje zdjęcie z bikini.

Od rozstania z prezenterem Niezgoda niezmiennie wzbudza zainteresowanie głównie ze względu na swoją stopniowo, ale za to konsekwentnie szczuplejącą sylwetką. Niegdyś korpulentna pani prezes na oficjalnych galach pokazuje się w coraz krótszych sukienkach, z dumą prezentując efekty diety i ćwiczeń. Zdjęcie z Bułgarii to najnowszy i najbardziej dobitny dowód na to, że wszystkie te wyrzeczenia i trudy się opłacały. Zbliżająca się do 50-tki Katarzyna Niezgoda wygląda świetnie!

Zobacz także: Dominika Gwit pokazała się w bikini. Zobaczcie zdjęcia z jej miesiąca miodowego!

Ile ważyła Katarzyna Niezgoda?

Na początku roku Katarzyna Niezgoda zdradziła w rozmowie z dwutygodnikiem "Viva!", co zmotywowało ją do ćwiczeń i przejścia na dietę:

Wskazówka na mojej wadze pokazywała, że weszłam w jakiś stan chorobowy. Ważyłam wtedy chyba około 120 kilogramów i wreszcie moja przyjaciółka zdobyła się na odwagę, mówiąc mi dosadnie, że powinnam coś ze sobą zrobić - opowiedziała Niezgoda.

Bizneswoman zaczęła regularnie ćwiczyć na siłowni, zrezygnowała z mięsa, ryb i glutenu oraz wyeliminowała ze swojej diety cukier. W odzyskiwaniu figury i zdrowia pomógł jej dietetyk oraz dostarczająca niskokaloryczne posiłki firma cateringowa.

Fot.: ONS/Instagram

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan w mikroskopijnym bikini. Te zdjęcia z wakacji to przesada?

Katarzyna Niezgoda pozdrawia paparazzich

Przy swoim zdjęciu w bikini Niezgoda opublikowała wpis, w którym skrytykowała śledzących ją fotografów:

Zdjęcia z plaży robione od lat, wielokrotnie w najbardziej niekorzystnych ujęciach i upubliczniane bez mojej zgody!!! Są przekroczeniem granicy dobrego smaku i prywatności. Nie boję się odważnych ujęć, ale proszę o uszanowanie mojego wolnego czasu. Oczywiście serdecznie pozdrawiam paparazzich, którzy jak zawsze skutecznie mnie znajdą - napisała celebrytka.

Sądząc po jej najnowszym zdjęciu w kostiumie kąpielowym, paparazzim nie będzie już tak łatwo "uchwycić" Niezgodę w "niekorzystnym ujęciu". Ćwiczenia i dieta przyniosły rezultaty. ;-)

Zobacz także: Trendy jesień-zima 2018/19: Taki makijaż będziemy nosiły w tym sezonie! Nasza wersja kosztuje niecałe 80 zł!

Zdjęcia: Instagram

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 grudnia 2019, 04:34

Nasze propozycje