Poprzedni artykuł: Dominika Gawęda wyszła za mąż! Zobaczcie jej zjawiskową suknię ślubną Następny artykuł: Pamiętacie tego przystojniaka z "Titanica"? Nie uwierzycie, jak wygląd...

Katarzyna Zielińska w ciąży! Kiedy urodzi?

Aktorka ponownie zostanie mamą! Jej pierwszy synek Henio w styczniu skończył 2 lata. Kiedy przyjdzie na świat jego rodzeństwo?

Katarzyna Zielińska jest w ciąży! Jak podaje magazyn "Party" aktorka po raz drugi zostanie mamą. Jej pierwszy synek Henio urodził się w styczniu 2015 roku. Aktorka nie ukrywa, że macierzyństwo jest dla niej czymś kluczowym i daje jej wiele radości.

Polecamy:  Ewa chodakowska zdradziła, kiedy planuje dziecko

Katarzyna Zielińska w drugiej ciąży 

Dla Kasi macierzyństwo to pełna gama uczuć, od lęku po bezgraniczną i bezwarunkową miłość. Jak każda mama chce dać swojemu dziecku to, co najlepsze. Dlatego dużo podróżuje z Heniem, chce, żeby był otwarty na świat i innych ludzi - magazynowi "Party" zdradziła przyjaciółka gwiazdy. 

Polecamy:  Oliwia Bieniuk już tak nie wygląda! Nastolatka coraz bardziej przypomina mamą, Anię Przybylską!

Katarzyna Zielińska niedawno zrezygnowała z roli w serialu „Barwy Szczęścia” i odmówiła udziału w dwóch innych projektach. Aktorka obecnie pracuje tylko w teatrze, ale jak widać, zmian w jej życiu nie brakuje:)

Uznała, że jeśli nieco zwolni tempo pracy, jej plan powiększenia rodziny szybciej się powiedzie. I miała rację - udało jej się zajść w ciążę i za kilka miesięcy powita na świecie swoje drugie dziecko - czytamy w dwutygodniku "Party".

Drugie dziecko Katarzyny Zielińskiej przyjdzie na świat jeszcze w tym roku. Gratulujemy!:)

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 06:07

Zobacz także

Nasze propozycje