Poprzedni artykuł: Córka Joanny Krupy twarzą Gerbera? Jest bardzo podobna do bobasa z log... Następny artykuł: Gwiazda „Gogglebox” odchodzi z programu?! Czy to przez inną, intratną...

Kate Middleton złamała królewski protokół. Takie zachowanie nie przystoi księżnej!

Takiego zachowania po księżnej Kate nikt się spodziewał! Jak widać na najnowszych zdjęciach, nie tylko Meghan Markle jest na bakier z zasadami dworskiej etykiety. Królowa Elżbieta II nie będzie zachwycona tym występkiem swojej protegowanej?

Jeszcze kilka miesięcy temu światła fleszy były skierowane głównie na Meghan Markle i księcia Harry’ego dopatrując się każdej, nawet najmniejszej wpadki. Liczne medialne nagonki, wchodzenie z butami w prywatne życie byłych Sussexów, a nawet wyśmiewanie spoconych pach księżnej Meghan przelały szalę goryczy i małżonkowie postanowili zrezygnować z pełnienia dworskich obowiązków. Po „Megxicie” i przeprowadzce Harry’ego i Meghan do Kanady, uwaga tabloidów skupiła się nie tylko na zastępujących ich, księżniczce Eugenii i księżniczce Beatrycze, ale również na żonie księcia Williama.

Do tej pory księżna Kate była przykładem idealnej księżniczki, która postępowała zgodnie z dworską etykietą. Nigdy nie gorszyła opinii publicznej nieodpowiednią długością sukienek, zawsze miała właściwy makijaż, czy zgodny z królewskim protokołem manicure. Również jej postawa zawsze była właściwa, aż do teraz. Najnowsze zdjęcia Kate Middleton są teraz na językach wszystkich. Tak nieroztropnego i niezgodnego z dworskimi zasadami zachowania nikt się po niej nie spodziewał.

Kate Middleton złamała królewski protokół

Kilka dni temu księżna Kate pojawiła się z wizytą na farmie w Irlandii Północnej, gdzie zachwycała się alpakami, ale również pomagała w gospodarstwie. I choć większość mediów skupiła się na cieple, jakim emanuje księżna oraz jej stroju, w którym dominowały skórzane kozaki, które Kate Middleton ma aż od 16 lat, to okazuje się, że zachowanie księżnej podczas tego spotkania było nie do końca prawidłowe.

Jak podkreśla ekspertka od mowy ciała, Judi James w rozmowie z Express.co.uk., niezwykle niestosowny był sposób, w jaki siedziała księżna Kate. Zgodnie z królewskim protokołem, kobiety powinny siedzieć ze złączonymi kolanami w pozie tzw. „the duchess slant”, co jest dalekie od siedzącej w rozkroku Kate. 

Możemy podejrzewać, że księżna Kate czuła się tak swobodnie na łonie przyrody, że w towarzystwie dzieci przestała się kontrolować. Myślicie, że królowa Elżbieta II wyciągnie konsekwencje z jej zachowania?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 22:42

Nasze propozycje