Poprzedni artykuł: Chinning - nowe oblicze selfie, które podbija Instagram. Starczy ci od... Następny artykuł: Pamiętacie Samarę z horroru 'Ring'? Wyrosła na piękną kobietę!

Internauci nazywają ich najpiękniejszą parą na świecie - zobaczcie zdjęcia!

Kobieta, , tagi: instagram, viral, związek
Ken i Barbie naprawdę istnieją - w dodatku bez operacji plastycznych! Jak wygląda para określana mianem "najpiękniejszej na świecie"?

Jesteście ciekawe, jak wygląda "najpiękniejsza para na świecie"? Poznajcie Katerinę Rose i Czarka Czworkowskiego - sympatycznych Amerykanów, których pokochał internet!

Ken i Barbie istnieją, czyli najpiękniejsza para na świecie

Patrząc na tych dwoje, trudno uwierzyć, że tacy ludzie naprawdę istnieją. Ona - długonoga, długowłosa blondynka o idealnych rysach twarzy. On - dobrze zbudowany przystojniak w typie chłopca z boysbandu. Razem wyglądają niczym Barbie i Ken, którzy dopiero co zeszli z planu teledysku do głośnego przeboju grupy Aqua. Co ciekawe, najwyraźniej wcale nie stoją za tym żadne operacje plastyczne - oni po prostu są już tacy... śliczni.

Katerina i Czarek budzą duże zainteresowanie w mediach społecznościowych, gdzie dorobili się już miana "najpiękniejszej pary świata". W lawinie zachwyconych komentarzy na Instagramie nie brakuje głosów niedowierzania, że można wyglądać tak perfekcyjnie. Bez wątpienia "swoje" robi też estetyka, którą upodobali sobie Amerykanie - śnieżnobiałe uśmiechy, złocista opalenizna i cukierkowe kreacje naprawdę upodabniają ich do mieszkańców domu dla lalek. Jedna z fanek pisze wprost: "Moja córka was uwielbia" - doskonale to rozumiemy ;)

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia Kateriny i Czarka - jak wam się podobają?

Zobacz też: Kobiety oszalały na punkcie ulubionego kremu Victorii Beckham! Cena? Każda z nas może go mieć!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:31

Zobacz także

Nasze propozycje