Poprzedni artykuł: Lara Gessler przyszła na Bal Fundacji TVN z nowym partnerem Następny artykuł: Lila Grace Moss piękniejsza od matki? Obie kobiety zachwycają urodą

Niepokojące doniesienia o Katie Holmes - gwiazda schudła 10 kg w 2 tygodnie

Kobieta, , tagi: Katie Holmes
Jeden z amerykańskich tabloidów opublikował niepokojące zdjęcia aktorki. Czyżby gwiazda przechodziła kryzys i waży jedyne 45 kg?

Po rozstaniu z Tomem Cruisem, Katie Holmes zdecydowała się związać z Jamie Foxxem, którego zaakceptowała także jej córeczka Suri. Niestety związek nie wytrzymał zbyt długo - para rozstała się po zaledwie kilku miesiącach.

Cóż, Katie Holmes chyba nie ma szczęścia do mężczyzn, a z kolei amerykańskie media pilnie obserwują, jak sobie z tym radzi. Według jednego z tabloidów aktorka sobie w zasadzie nie radzi.
Na okładce "New Weekly Magazine" widzimy ją przerażająco szczupłą, a pod zdjęciem widnieje napis, że schudła 10 kg w zaledwie 2 tygodnie!

Jamie naprawdę przyczynił się do spadku jej samooceny, a w konsekwencji pogorszenia się jej zdrowia. Stres i złamane serce niszczą ją fizycznie, a teraz czuje się zbyt chora, by jeść. - twierdzi informator tabloidu.

Dramatyzmu dodaje inf. o tym, że już teraz z niej spadają ubrania i istnieje ryzyko, że jej stan się pogorszy. Zatrważającym dopełnieniem tych szokujących informacji opublikowanych przez tabloid jest oczywiście zdjęcie okładkowe, na którym Katie Holmes ma podkrążone i sine oczy, wklęsłe policzki oraz wystające kości.

Jeżeli jednak tak my przestraszyliście się tego zdjęcia, to uspokajamy was. Najwyraźniej w trakcie tworzenia tej okładki, delikatnie mówiąć - kogoś poniosło. Na ostatnich zdjęciach aktorki, które możemy zobaczyć m.in. na jej Instagramie widać, że Katie Holmes wcale nie jest w tak złym stanie, a ostatnio pojawiła się m.in. na Nowojorskim Tygodniu Mody, gdzie czarowała swoją dziewczęcą urodą. Co więcej, w komentarzach pod okładką można przeczytać, że zdjęcie aktorki w tak złym stanie pochodzi po prostu z planu filmu. 

Zobaczcie także:  Katie Holmes zrobiła sobie krzywdę jednym kosmetykiem! Jakim?

Co więcej, część fanów jest oburzona, że prawdopodobnie okładka jest zbyt mocno poprawiona graficznie, aby właśnie wzbudzić niepokój wśród czytelników i jest to nie w porządku. 
Cóż, naszym zdaniem też ktoś tutaj przesadził... a Katie Holmes życzymy dużo szczęścia:)

zdjęcia: ONS

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 22:26

Nasze propozycje