Poprzedni artykuł: Kinga Rusin nie pojawiła się w 'DD TVN' z powodu poważnej choroby. Co... Następny artykuł: 20-letnia aktorka trwale oszpecona na planie walczy o odszkodowanie. C...

Od rana marzysz o lampce wina? Napij się... kawy o takim zapachu!

Kobieta, , tagi: kawa, wino
Lubicie smak wina i najchętniej piłybyście je już od rana, ale czujecie, że tak nie przystoi? Zapowiada się przemiłe zażegnanie tego konfliktu wewnętrznego;)

John Weaver i Rick Molinari stworzyli kawę, która urzekająco pachnie, ponieważ jej aromat przypomina... wino! 

Zastanawiacie się, jak to możliwe? Okazuje się, że zastosowano do tego prosty trik. Ziarna kawy poddano długotrwałej kąpieli w beczkach z winem. Na koniec je wysuszono i poddano procesowi palenia.

Polecamy:  Niespodziewani goście? Przygotuj im... tapenadę z anchois!

Próby w znalezieniu odpowiednich proporcji trwały przez ponad dwa lata, ale w końcu udało się stworzyć doskonałą, bezalkoholową mieszankę, która pachnie jak wino. Brzmi zbyt pięknie i nie możecie nam uwierzyć? Oto zdjęcie ze strony, na której możecie nabyć tę mieszankę. 

Foto: www.molinariprivatereserve.com

Jednak sam aromat i pobudzenie wynikające z działania kofeiny, to nie jedyne zalety tej kawy. Znajdziemy w niej też dwa razy więcej przeciwutleniaczy. Mieszance nadano nazwę "Molinari Private Reserve"(MPR).

Jeden z twórców tej kawy radzi, aby parzyć ją w French Pressie, ale można też w zwykłym ekspresie. Doskonale smakuje na ciepło i zimno. 
Jednak zanim przejdziemy do zaparzania, trzeba ją najpierw nabyć, a zainteresowanie jest ogromne, przez co zapasy szybko się skończyły, ale nowa dostawa jest zaplanowana na 20 marca.
Jej cena za 200 gramów to... 20 dolarów!

Skusicie się? My na pewno. Już sobie wyobrażamy ten poranny, weekendowy rytuał picia kawy :)

Foto: Pinterest

Oto przykłady kosmetyków o zapachu kawy:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 09:53

Zobacz także

Nasze propozycje