Poprzedni artykuł: Znamy już nową Miss Polonia 2016! Tytuł zdobyła piękna Izabella Krzan... Następny artykuł: Zadbaj o nawilżenie powietrza w sezonie grzewczym

Zniknęło konto Kendall Jenner na Instagramie! Co się stało?

Kobieta, , tagi: Kendall Jenner
Kendall Jenner to gwiazda numer jeden mediów społecznościowych! Na Instagramie obserwowało ją do tej pory 60 milinów ludzi, a modelka jest niekwestionowaną królową selfie. Co się więc stało, że jej konto zniknęło?

Ta siostra Kim Kardashian budzi dużą sympatię. Nie bez powodu została nazwana królową selfie. Gwiazdę obserwowało ponad 60 mln osób z całego świata. Dlatego teraz pojawia się wiele spekulacji na temat tego, dlaczego Kendall Jenner tak po prostu pozbyła się wszystkich zdjęć i zniknęła z Instagrama.

Po wpisaniu nazwy jej profilu w wyszukiwarkę pojawia się wyraźny komunikat:

Modelka w ostatnim czasie nie brała udziału w żadnych potyczkach słownych pod zdjęciami, nie naraziła się mediom i skutecznie unikała wszelkich skandali. Jej fani mówią jednak, że konto mogło zostać usunięte bez wiedzy Kendall. Jeżeli rzeczywiście padła ona ofiarą hackerów, konto powinno zostać w niedługim czasie przywrócone. Instagram ma specjalną bazę, w której przetrzymywane są kopie dla bezpieczeństwa zdjęć.

Mówi się również o tym, że Kendall mogła po prostu wyłączyć widoczność swojego profilu dla osób, których nie ma w gronie znajomych.

Kendall Jenner usunęła konto na Instagramie

Ale my nie wykluczamy jednak możliwości, że postanowiła pójść w ślady siostry – Kim Kardashian. Żona Kanye Westa po głośnym napadzie rabunkowym na nią samą zdecydowała, że znika z social mediów na miesiąc. Być może Kendall również poczuła się w jakimś stopniu zagrożona.

Poza tym Kendall Jenner niejednokrotnie wspominała w wywiadach, że przeraża ją to, jak ludzie potrafią się uzależnić od pokazywania swojego życia w internecie. Nawiązywała do bliskich przyjaciół oraz członków rodziny, który są bardzo przywiązani do swoich elektronicznych gadżetów. Mówiła również o tym, że czasami po prostu trzeba się pozbyć tego ciężaru i wyłączyć telefon lub pozbyć się konkretnych profili społecznościowych.

Ale spokojnie, modelka nie zniknęła jeszcze z Facebooka i Twittera, gdzie również można znaleźć jej zdjęcia :).

Zobacz także: Kendall Jenner pokonała trądzik. Jak to zrobiła? 

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 19:18

Zobacz także

Nasze propozycje