Poprzedni artykuł: Teraz to jeden z najprzystojniejszych piłkarzy w Polsce. Ale kiedyś wy... Następny artykuł: Najmłodsza 'żywa Barbie' ma tylko 7 lat - jej matka postanowiła, że z...

Jedna z Kardashianek zmieniła się nie do poznania. "To nie jej twarz!" - grzmią fani

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd
Pod jej ostatnim zdjęciem na Instagramie pojawiło się wiele negatywnych wpisów na temat jej twarz. Według fanów, przypomina ona maskę... Naprawdę jest tak źle?

Kiedyś była uważana za najbrzydszą i najgrubszą z sióstr Kardashian. Ale niedawno Khloe dzięki dopasowanej diecie oraz ćwiczeniom schudła i zmieniła fryzurę. Teraz jest o niej jeszcze głośniej za sprawą drastycznej zmiany w wyglądzie.

Zobacz także:"Piękna i naturalna" kuzynka Kardashianek. Czy Natalie Zettel zagrozi popularności Kim?

Khloe Kardashian przesadziła z wypełniaczami?

Chyba każdy, kto chociaż raz przyglądał się życiu klanowi Kardashian-Jenner zdążył zauważyć, że ta rodzinka uwielbia eksperymentować z wyglądem. Na pierwszy plan zdecydowanie wybijają się Kim oraz Kylie, które uwielbiają nosić peruki. Niejednokrotnie też szokowały stylizacjami. Żona Kanye Westa pojawiła się swego czasu w przezroczystych, plastikowych spodniach

Ostatnio jednak o wiele głośniej mówi się o Khloe Kardashian, która przeszła znaczną metamorfozę. Niedawno dodane przez nią na Instagram zdjęcie poważnie zaniepokoiło jej fanów. W komentarzach pojawiły się niezbyt pochlebne opinie na temat jej nowego wyglądu, a dokładniej "nowej twarzy", jak to opisują złośliwi. 

- To nie ona...

- Wygląda zupełnie inaczej niż na pozostałych zdjęciach

- Przysięgam, że nie rozpoznałam jej!

- Nie rób sobie nic więcej z twarzą. W ogóle nie przypominasz siebie!

Musimy przyznać, że Khloe Kardashian rzeczywiście wygląda zupełnie inaczej niż na pozostałych zdjęciach. Zastanaawiamy się tylko, czy naprawdę jest to kwestia wypełniaczy, czy może Kardashianka testuje filtry w upiększającej aplikacji. Dużą rolę z pewnością odgrywa również tutaj oświetlenie.

Jak myślicie?

Zdjęcie główne: Instagram.com/khloekardashian

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 06:57

Zobacz także

Nasze propozycje