Poprzedni artykuł: Marcin Tyszka pokazał zdjęcie z Dawidem Wolińskim sprzed 25 lat. Aż tr... Następny artykuł: Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała intymne zdjęcia...

Khloe Kardashian znów nie przypomina siebie. Fani pytają: "Kto to jest?"

Na kolejnym zdjęciu Khloe Kardashian znów jest nie do poznania. Celebrytka przefarbowała włosy, jednak problemem jest jej wyretuszowana i wygładzona do granic możliwości twarz. To trzeba zobaczyć!

Khloe Kardashian kolejny raz udostępniła zdjęcie, na którym nie przypomina samej siebie. Mało tego - nie jest na nim podobna nawet do poprzedniej szeroko komentowanej nowej twarzy Khloe! Fani są zgodni co do tego, że celebrytka znów przesadziła z retuszem. 

Zobacz także: Internauci krytykują nowe usta Khloe Kardashian

Kolejna nowa twarz Khloe Kardashian

Khloe przez lata żyła w cieniu swoich pięknych i przedsiębiorczych sióstr. Od jakiegoś czasu robi wszystko, aby pozbyć się łatki tej zabawnej i dorównać siostrom urodą. Khloe mocno schudła i z pewnością nie była ostatnio rzadkim gościem w salonie medycyny estetycznej. Mimo wszystko nadal na nagraniach i zdjęciach można było rozpoznać w niej starą Khloe. Nie można tego niestety powiedzieć o jej nowych fotkach. Teraz Kardashianka pochwaliła się powrotem do ciemnych włosów i na najnowszym zdjęciu nie dość, że nie przypomina samej siebie, to w porównaniu do poprzednich - to dwie różne osoby. 

nowa twarz Khloe Kardashian

Źródło zdjęcia: Instagram

Nie umknęło to uwadze fanów, którzy komentują zdjęcie:

Kto to jest? - pytała jedna z fanek. 

Wyglądasz nieprawdziwie - czytamy w komentarzach.

Nie rozpoznaję tej osoby - oznajmiła obserwatorka. 

khloe kardashian przesadziła z retuszem

Źródło: Ons/Instagram/ Instagram

Siostrom Kardashian zdarzały się już wpadki z Photoshopem, zawsze jednak nie przekraczały pewnej granicy. Khloe zdecydowanie przesadziła z poprawkami. I to dwukrotnie. 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 lipca 2020, 23:30

Nasze propozycje