Poprzedni artykuł: Najpiękniejsze perfumy na wiosnę! Testowałyśmy na mężczyznach - zgadni... Następny artykuł: Anna Lewandowska (z dużym brzuszkiem!) reklamuje ćwiczenia dla ciężarn...

Naukowcy ustalili, w jakim wieku możesz być zdradzona albo... sama zdradzić!

Kobieta,
,
, tagi: zdrada małżeńska
Kobiety są bardziej wierne? Według naukowców to stereotyp. Badania wskazują, że dużo wcześniej zaczynamy myśleć o zdradzie niż facet!

W jakim wieku najczęściej zdradzamy? Mówi się, że pierwszy kryzys najczęściej pojawia się po 2-3 latach związku. Przetrwanie go wcale nie oznacza, że potem już jesteśmy zawsze wierni. U wielu par po kilku latach przychodzi m.in. znudzenie, rutyna w związku. A wtedy chętniej rozglądamy się za „atrakcjami" czyli najczęściej okazją do zdrady. Kiedy jednak pojawia się największe prawdopodobieństwo, że wdamy się w romans?

Polecamy:  Mężczyzna oświadczał się ukochanej... 148 razy, a ona tego nie widziała!

Naukowcy z Uniwersytetu w New Hempshire odkryli, że szybciej skore do zdrady są... panie! O romansie myślimy już około 45. roku życia. Panowie chętniej rozglądają się za innymi kobietami około 55. roku życia. Ponoć za tę rozbieżność dziesięciu lat odpowiadają czynniki biologiczne.

Para całująca się na parapecie

Kobieta po 40. roku życia zazwyczaj nie musi już szukać partnera, który okaże się odpowiedzialnym ojcem z dobrymi genami. Często jest spełnioną osobą, która potrzebuje aby ktoś docenił jej nową sukienkę, czy świetną figurę. A wieloletni partner często nie dostrzega takich rzeczy, gdy przyzwyczaił się do nich. Nie prawi żonie komplementów, bo nie musi już jej zdobywać. Co więcej, panie o wyższym statusie społecznym częściej zdradzają zdrady (jest 8 proc. więcej pradowdopodobieństwa, że to zrobią). U panów pojawia się osławiony kryzys wieku średniego. Jakość ich nasienia po 45 roku życia spada, co nie znaczy jednak, że nie mają zdolności rozrodczych. Mick Jagger niedawno został ojcem, a ma... 73 lata. Panowie łatwo ulegają młodszym kobietom, które zachwycają się ich doświadczeniem życiowym czy sukcesem.

Coż, mamy nadzieję, że nigdy nie przekonacie się, czy wyniki tych badań się zgadzają...

Polecamy:  Ten chłopak umówił się z... 12-letnią siostrą swojej dziewczyny. Nie uwierzycie, dlaczego to zrobił

Foto: Pinterest

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:38

Zobacz także

Nasze propozycje