Poprzedni artykuł: Jaki kształt ust mężczyźni uwielbiają najbardziej? Będziecie naprawdę... Następny artykuł: Ta blogerka pokazała, jak cierpi jej skóra. Nie uwierzycie!

Ludzie jej radzą, żeby zostawiła swojego chłopaka. Nie zgadniecie, jaki jest powód

Kobieta, , tagi: związek
„Miłość jest ślepa” - to powiedzenie zdaje się dokładnie odzwierciedlać postępowanie Siripy Boonraksol, która kocha swojego chłopaka, choć inni przekonują ją, że do siebie nie pasują.

Często się mówi, że dwoje ludzi pasuje do siebie chociażby pod względem wizualnym. Jednak patrząc na Siripę Boonraksol i Puwadola Kumthai mamy wrażenie, że w tym przypadku zadziałała siła przyciągania przeciwności. Ona jest szczupłą dziewczyną, a on waży grubo ponad sto kilogramów! 

Siripa twierdzi, że zdaje sobie sprawę, że jej chłopak nie wygląda jak gwiazdor, ale zawsze dobrze się przy nim czuje. Jej chłopak ma dobre serce i to jest dla niej najważniejsze.

Zobaczcie także:  Zwolnili ją z pracy, bo jest... zbyt atrakcyjna? Ta historia wywołała burzę w internecie

Poza tym twierdzi, że jemu także nie zawsze odpowiada jej wygląd, np. kiedy ma krótkie włosy, ale mimo wszystko mówi, że wygląda uroczo. 
Siripa podkreśla też, że dzielą się smutkami i radościami i nie obchodzi jej, co inni myślą o jej facecie, ponieważ ona jest z nim z miłości, a nie dla wyglądu. Co więcej, para planuje założenie rodziny. 

Ludzie jednak są bezlitośni i w komentarzach m.in. na Facebooku pytają się jej, jak może być z tak otyłym facetem, a nawet doradzają rozstanie.

Niektórzy oceniają taką otyłość jedynie pod względem wizualnym. Problem jednak polega na tym, że taka nadwaga wiąże się też z wieloma chorobami.

Parze gratulujemy miłości i współczujemy hejterów, ale z drugiej strony, może nieprzychylne opinie w końcu zmotywują Puwadola do zdrowej diety ;)

Polecamy:  To mogło być ostatnie zdjęcie w życiu tej dziewczyny! Na sam widok mamy dreszcze...

Foto: Facebook

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 22:27

Zobacz także

Nasze propozycje