Poprzedni artykuł: Oglądałyście serial 'Majka'? Zobaczcie, jak się zmieniła główna bohate... Następny artykuł: Setki pasożytów zaatakowały jej oczy! To może się przytrafić także Tob...

Poruszające wyznanie Kim Kardashian. To dlatego zdecydowała się na surogatkę

Kobieta,
,
, tagi: kim kardashian, poronienie, dzieci gwiazd
W styczniu po raz trzeci zostanie mamą, ale jej dziecko urodzi surogatka. Kim Kardashian wyznała, dlaczego musiała podjąć taką decyzję...

Czy Kim Kardashian nie może mieć więcej dzieci? Odkąd pojawiły się informacje, że celebrytka i jej mąż Kanye West wynajęli surogatkę, w mediach zaczęły się spekulacje na temat możliwych powodów tej kontrowersyjnej decyzji. Teraz Kim wyznała, dlaczego nie urodzi trzeciego dziecka sama.

Kim Kardashian o poronieniu

Kim i Kanye West są już szczęśliwymi rodzicami córki North West i syna Sainta. Wszyscy pamiętamy okres drugiej ciąży celebrytki, która znosiła ją wyjątkowo ciężko - już wówczas mówiło się, że Kim nie zdecyduje się na kolejne dziecko. Rzeczywistość okazała się inna - kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja, że para powita na świecie trzecią pociechę - jednak tym razem dzięki pomocy surogatki. Dlaczego?

Kim przez długi czas milczała na temat przyczyn tej decyzji - złośliwi zarzucali jej, że z pewnością obawia się ponownej utraty figury i konieczności przejścia na rygorystyczną dietę. Prawda jest jednak inna - w ostatnim odcinku programu Keeping Up with the Kardashians celebrytka ostatecznie zwierzyła się fanom. Okazuje się, że Kim była w trzeciej ciąży, ale niestety nie udało się jej utrzymać. 

- Próbowaliśmy, ale straciłam dziecko. Surogatka była naszą jedyną szansą - przyznała ze smutkiem w programie. Kim opowiedziała też, że znalezienie odpowiedniej surogatki wymagało wiele czasu i było jedną z trudniejszych decyzji, jaką musieli podjąć razem z Kanye.

Na szczęście ostatecznie udało się wybrać odpowiednią kandydatkę, a dziecko przyjdzie na świat już niedługo - poród ma nastąpić na początku przyszłego roku. Trzymamy kciuki, by wszystko przebiegło pomyślnie i czekamy na informacje dotyczące imienia nowej Kardashianki :)

Zobacz też: Gwiazdorskie pary, które rozstały się w 2017 roku

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 15:35

Zobacz także

Nasze propozycje