Poprzedni artykuł: Dziś zna ją cały świat! Domyślacie się, kto jest na tym zdjęciu? Następny artykuł: Kolejne zdjęcia Kate Middleton w ciąży! Brzuszek jest już naprawdę duż...

Ta kobieta przyćmiła Melanię Trump - amerykańskie media mają nową ulubienicę!

Piękna 29-latka z ekipy Donalda Trumpa jest na ustach wszystkich. Melania i Ivanka mają powody do obaw?

Kim jest Hope Hicks? To nazwisko w ostatnich dniach rozgrzewa do czerwoności amerykańskie media. Piękna szatynka znalazła się na celowniku dziennikarzy po tym, jak udało jej się przyćmić samą Pierwszą Damę!

Hope Hicks - trzeci Aniołek Trumpa?

Dla Donalda Trumpa pracuje od dawna, ale do tej pory konsekwentnie pozostawała w cieniu. Podczas wyborów 29-letnia Hope Hicks intensywnie działa w komitecie wyborczym obecnego prezydenta, a od września tego roku pełni odpowiedzialną funkcję dyrektora ds. komunikacji w Białym Domu. Gdy obok pary prezydenckiej wzięła udział w wizycie w Japonii, w kilkanaście godzin stała się nową "gwiazdą" internetu - wystarczyła... jedna kreacja.

Do tej pory to Melania i Ivanka Trump grały pierwsze skrzypce w otoczeniu prezydenta - im w pierwszej kolejności przyglądali się dziennikarze, gotowi opisywać kolejne efektowne stylizacje. Jednak to Hope Hicks zabłysnęła na tokijskim bankiecie u japońskiego premiera Shinzo Abe, spychając na drugi plan żonę Donalda. Atrakcyjna 29-latka zachwyciła wszystkich, zamiast sukienki wkładając smoking.

Męską stylizację z dużą, czarną muszką "przełamały" rozpuszczone włosy i wieczorowy makijaż z kreską na powiece i szminką na ustach. Zdaniem zagranicznych mediów Hope prezentowała się intrygująco, dystansując Melanię ubraną w elegancką suknię od Valentino.

Czy na naszych oczach właśnie wyrasta nowa gwiazda Białego Domu? To bardzo możliwe - Hope to nie tylko atrakcyjna kobieta, ale też ważna persona z bezpośredniego otoczenia Trumpa. Piękno i władza to wyjątkowo magnetyczne połączenie - na miejscu Melanii i Ivanki chyba poczułybyśmy się odrobinkę zazdrosne ;)

Zobacz też: Anna Lewandowska pokazuje, jak w tym sezonie łączymy dżinsy z botkami

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 23:23

Zobacz także

Nasze propozycje