Poprzedni artykuł: Ubrania od serca – wspólny program marki Vizir i Towarzystwa Nasz Dom... Następny artykuł: Opublikowano nowe zdjęcia z planu filmu 'Nowe oblicze Greya'. Będzie B...

Najpiękniejsza członkini rodziny królewskiej - bardziej stylowa niż Kate i Meghan?

21-letnia blondynka budzi zachwyt brytyjskich mediów, które twierdzą, że jest bardziej stylowa niż Kate Middleton i Meghan Markle!

Brytyjski magazyn Tatler określił ją mianem "najpiękniejszej członkini rodziny królewskiej", mimo, że w kolejce do tronu jest raczej daleko. Kim jest lady Amelia Windsor i dlaczego wzbudza zainteresowanie mediów?

Lady Amelia Windsor - bardziej stylowa niż Kate i Meghan?

21-letnia mieszkanka Edynburgu jest wnuczką Edwarda Windsora, księcia Kentu i zarazem kuzyna królowej Elżbiety II. Piękna blondynka o arystokratycznym pochodzeniu interesuje się modą i sama chodzi po wybiegu - należy do tej samej agencji modelek, co Kate Moss. Jest też studentką i miłośniczką podróży, co znajduje odbicie na jej stylowym Instagramie

Choć jej powiązania z rodziną królewską są raczej nikłe, podobnie jak jej krewny, Arthur Chatto, lady Amelia wzbudza zainteresowanie brytyjskich dziennikarzy, którzy doceniają jej urodę i stylizacje. Niektórzy twierdzą, że pod względem wyczucia mody może śmiało konkurować z księżną Kate i Meghan Markle, a nawet je... przewyższa. Niewątpliwie prezentuje się doskonale zarówno na wybiegu, jak i poza nim.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie więcej zdjęć lady Amelii - zasługuje na miano "najpiękniejszej kobiety w rodzinie królewskiej"?

Zobacz też: Ta torebka Meghan Markle wyprzedała się w... 11 minut!

Źródło zdjęcia głównego: ONS i Instagram

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 09:26

Zobacz także

Nasze propozycje