Poprzedni artykuł: Zbankrutowała przez... Instagram. 26-latka wydała fortunę, żeby zdobyć... Następny artykuł: Kendal Jenner trafiła do szpitala! Wszystkiemu jest winny popularny wś...

Kim jest recenzentka, która otrzyma pudło wypełnione kosmetykami?

Kobieta, , tagi: konkurs, kwc, recenzentki
Pisze ciekawe i szczegółowe recenzje, w których opisuje i porównuje kosmetyki na podstawie istotnych cech, a jej zgłoszenia nowych produktów są zawsze świetnie przygotowane. Zobacz kim jest Recenzentka Lutego!

Recenzentka lutego została wybrana! Tradycyjnie prześledziliśmy aktywność Wizażanek z pierwszej 10-tki rankingu, który podsumowuje aktywność w katalogu KWC. Wybraliśmy tę, która otrzyma tytuł recenzentki miesiąca. Jury doceniło nie tylko aktywność recenzentki, ale i jakość dodawanych recenzji oraz zgłoszeń nowych kosmetyków.

Recenzentką Lutego zostaje Maladaga  – jej recenzje są pełne przydatnych szczegółów, zdecydowanie ułatwiających podjęcie decyzji o zakupie produktu. Gratulujemy! Maladaga będzie miała okazję wypróbować te nowości i hity:

Nagroda dla recenzentki lutego

Wszystkim recenzentkom dziękujemy! Chcesz tak jak Maladaga zgarnąć pudło pełne kosmetycznych nowości i hitów? Bądź aktywna w katalogu KWC – pisz autorskie recenzje, dodawaj produkty, których jeszcze nie ma w bazie. Już wkrótce nowa odsłona konkursu!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 04:33

Zobacz także

Nasze propozycje