Poprzedni artykuł: Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE już w ten weekend! Następny artykuł: 'Masturdating' coraz bardziej popularny. Dlaczego warto spróbować taki...

Poznajcie świadkową Dody. Jej przemowa wzrusza do łez!

Kobieta,
,
, tagi: ślub, Doda
Ostatni weekend zdecydowanie należał do Dody. Po tym, jak wokalistka ogłosiła, że wyszła za Emila Stępnia, wszyscy z niecierpliwością śledziliśmy kolejne informacje o ich sekretnym ślubie. Dzisiaj Doda pokazała swoją świadkową, która wygłosiła wzruszające przemówienie.

14 kwietnia w hiszpańskiej Marbelli Doda i Emil Stępień powiedzieli sobie sakramentalne "TAK". Para zdecydowała się na ślub bez medialnego szumu. Przygotowania odbywały się w takiej konspiracji, że nawet goście nie wiedzieli, w jakim tak naprawdę celu wokalistka zabiera ich wszystkich do Hiszpanii. Dzień po ślubie pokazała materiał z poprawin, na którym mogliśmy zobaczyć, kto jej towarzyszył w tym najważniejszym dniu. Nie mogło zabraknąć ukochanych rodziców wokalistki czy muzyków z jej zespołu.

Teraz przyszedł czas na uchylenie rąbka tajemnicy w sprawie świadków.

Polecamy:  Doda chwali się pierścionkiem zaręczynowym. Robi wrażenie

Kim jest świadkowa Dody?

Wokalistka nie zdradziła dokładnie, kto był świadkową na jej ślubie, ale opublikowała na swoim Instagramie dwa filmiki z jej przemowami. Jedna z nich wzruszyła Emila - widać, że walczył ze sobą, by nie pokazać łez.

Emil zaprosił mnie na lunch w Chicago w zeszłym roku (...) i powiedział mi coś takiego: wiesz Kasiu, ja tę Dodę kocham tak mocno, że ja bym dla niej oddał wszystko. Po prostu wszystko, co mam dla niej bym oddał. Ja już sobie wtedy pomyślałam, że to są właśnie te puzzle razem - mówi świadkowa o miłości Emila do Dody. 

Polecamy:  Panna młoda poprosiła przyjaciółkę o uszycie sukni ślubnej. Nie zgadniecie, co od niej dostała

Wiele osób zastanawiało się, kim jest tajemnicza kobieta, szczególnie że do tej pory nie widziałyśmy jej w social mediach. Okazuje się, że to koleżanka wokalistki, która od lat mieszka w Toronto. Zdradziła to sama Doda po tym, kiedy jedna z fanek zauważyła, że świadkowa miesza języki w swojej wypowiedzi. 

Kasia mieszka na stałe w Toronto od dziecka, polski to Jej drugi język. Dała świetnie radę - czytamy w komentarzu Dody pod filmem. 

Polecamy:  Suknia ślubna noszona na co dzień? Na taki pomysł mogła wpaść tylko Doda...

Zobaczcie to urocze nagranie przemówienia. Fani są zachwyceni Kasią i oprócz ślubu, gratulują Dodzie również wspaniałej świadkowej. 

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram/ Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 06:25

Zobacz także

Nasze propozycje