Poprzedni artykuł: 6 fantazji seksualnych, o których najczęściej marzymy Następny artykuł: Podziwialiście wygląd Anny i Roberta Lewandowskich na weselu przyjació...

Trudno w to uwierzyć, ale to naprawdę żywa kobieta - mroczna Barbie z Chin podbija Instagram!

Kobieta, , tagi: lalka barbie, instagram
Lalka Barbie wcale nie musi mieć blond włosów i pokaźnego biustu - ta Chinka jest inna, ale i tak ledwo przypomina żywego człowieka!

Takiej żywej Barbie jeszcze nie widziałyście - Kina Shen od lat upodabnia się do kultowej lalki, ale robi to na swój własny, oryginalny sposób. Jej wersja Barbie nie jest blondynką, nie ma też charakterystycznej złocistej opalenizny. Wręcz przeciwnie - 25-letnia Chinka gustuje w czerni, a jej skóra ma odcień lodowatej porcelany. Mimo to - a może właśnie dlatego - naprawdę wygląda jak zabawka...

Kina Shen - mroczna żywa Barbie z Chin

Kruczoczarne włosy, soczewki circle lenses, mroczne stylizacje - Kina bez wątpienia wyróżnia się na tle innych żywych Barbie. Na zdjęciach jej nieruchoma twarz jest pozbawiona wyrazu, spojrzenie nieobecne, a blada skóra naprawdę przypomina porcelanę lub... plastik. Patrząc na niektóre fotografie trudno uwierzyć, że mamy przed oczami żywą dziewczynę, a nie naturalnych rozmiarów lalkę przedstawiającą młodą kobietę. Te ujęcia hipnotyzują i... przerażają.

Mroczna żywa Barbie najwyraźniej ma jednak w sobie coś, co magnetyzuje ludzi - jej profil na Instagramie śledzi ponad pół miliona użytkowników. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie niektóre z fotografii Kiny - same oceńcie, czy jej popularność jest uzasadniona.

Zobacz też: Jak wyglądała Melania Trump 17 lat temu? Będziecie zaskoczone!

Jaki masz dziś makijaż? Pochwal się Lookach KWC!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 06:05

Zobacz także

Nasze propozycje