Poprzedni artykuł: Pozycja, w której śpicie mówi bardzo wiele o waszym związku Następny artykuł: Piotr Kraśko zaliczył wpadkę jezykową w DDTVN. Prof. Bralczyk musiał s...

Kinga Korta pokazała twarz nienarodzonego syna! Podobny do mamusi?

Z okazji Dnia Matki, który w USA przypada wcześniej niż w Polsce, gwiazda show "Żony Hollywood" pokazała, jak wygląda jej nienarodzony synek.

Kinga Korta jeszcze nie urodziła swojego pierwszego dziecka, a już świętuje Dzień Matki. W drugą niedzielę maja (bo właśnie wtedy Amerykanie obchodzą to święto) Korta opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym - oprócz kwiatów, maskotki i ozdobnej kartki - widać wydruk z badania ultrasonograficznego.

Zobacz także: Kinga Korta pokazała odważne zdjęcie z brzuszkiem. "Żona Hollywood" jest... naga

Na sfotografowanym przez Kingę Kortę wydruku z USG wykonanym w technice 3D doskonale widać buzię jej jeszcze nienarodzonego synka. Przy fotce podekscytowana Korta napisała:

Szczęśliwego dnia Matki! W przyszłym roku będę świętować ten wspaniały dzień z kimś kto nazwie mnie "Mama"

Pod zdjęciem opublikowanym przez żonę Hollywood momentalnie pojawiło się mnóstwo zachwyconych komentarzy. Niektórzy z fanów Korty dopatrywali się nawet podobieństwa między przyszłą mamą a wciąż pozostającym w jej brzuchu maluchem.

A wy je dostrzegacie?

Zobacz także: Znana blogerka zostanie mamą! Pokazała zdjęcie w zaawansowanej ciąży

Zdjęcia: Instagram

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2020, 23:57

Nasze propozycje