Poprzedni artykuł: Weź udział w konkursie i zafunduj sobie spersonalizowaną pielęgnację s... Następny artykuł: Uwodzi mężczyzn i podnosi pewność siebie. Zapozuj tak do zdjęcia, a bę...

Kinga Rusin odpowiada na ostre słowa Hanny Lis na Instagramie? Zobaczcie, co napisała...

Kobieta,
,
, tagi: Hanna Lis, Kinga Rusin
W ostatnim czasie temat przyjaźni Kingi Rusin i Hanny Lis rozgorzał w mediach na nowo. O co chodzi?

Kinga Rusin odpowiedziała na "aferę", którą wywołał komentarz Hanny Lis! Przypomnijmy, że podczas Świąt Wielkanocnych jedna z obserwatorek pod zdjęciem Hanny Lis napisała, że jedyne czego jej nie zazdrości to "męża najlepszej przyjaciółki". Lis nie mogła zignorować tego komentarza i w mocnych słowach opisała przyjaźń miedzy nią a Kingą Rusin

"Żadna przyjaciółka, a tym bardziej najlepsza" - odpowiedziała obserwatorce Hanna Lis. 

Kinga Rusin odpowiada Hannie Lis? 

Jej słowa szybko zbudziły szum w mediach i okazuje się, że dotarły chyba nawet do samej Rusin, bo dziennikarka postanowiła jej odpowiedzieć, ale... w bardziej subtelny sposób. Kinga ostatnio wolny czas spędzała w stadninie Karoliny Ferenstein-Kraśko, a pod jednym z filmików, który opublikowała na swoim Instagramie napisała: 

Chwila spokoju i czas tylko dla nas żeby się zrelaksować, nagadać i pogalopować? Z moją mistrzynią i przyjaciółką @karolinaferenstein_krasko ? "That's what friends are for", real friends... - czytamy na Instagramie Rusin. 

Jak uważacie - czy rzeczywiście stwierdzenie "to właśnie po to są przyjaciele, prawdziwi przyjaciele" jest tak naprawdę skierowane do Hanny Lis? 

Źródło zdjęcia: East News 

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 08:54

Zobacz także

Nasze propozycje