Poprzedni artykuł: Był już makijaż z jednorożcem, unicorn manicure czy żel. Teraz pora na... Następny artykuł: Masz podwójny podbródek? Ten gadżet pozbędzie się go... w pięć minut!

Kinga Rusin skomentowała zdjęcie swojej córki z Tomaszem Lisem. Co napisała?

Dziennikarka pod zdjęciem Igi Lis zamieściła krótki, ale znaczący wpis!

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa wyrasta na gwiazdę Instagrama. Każdy jej wpis jest szeroko komentowany. Tym razem nie mogło być inaczej. Modelka wrzuciła do sieci zdjęcia ze swoich noworocznych wakacji z tatą Tomaszem Lisem. Tym razem wybrali się do Afryki (przypominamy, że w 2016 roku też wspólnie podróżowali po tym kontynencie - wypoczywali w Tanzanii). W Maroku rodzina Lisów odwiedziła m.in. słynny dom Yves Saint Laurenta, wybrali się też w Góry Atlas. I właśnie stamtąd Iga wrzuciła na swój Instagram zdjęcie z tatą.

I pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że fotkę skomentowała... Kinga Rusin! Co napisała?

Dziennikarka w tym samym czasie też wypoczywała - ale w drugiej części świata. Razem ze swoją przyjaciółką Kasią Sokołowską jest w Argentynie (tam właśnie kręcona jest kolejna część programu "Agent"). Widać, że Rusin jest bardzo szczęśliwa i... zazdrościmy jej takiej pięknej podróży.
Jeśli chcecie zobaczyć cudne zdjęcia z Argentyny, które gwiazda TVN zamieszcza na swoim Instagramie - zapraszamy do naszej galerii!

Zobacz także: Kinga Rusin na okładce "Be Activ" wygląda sexy!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 12:21

Zobacz także

Nasze propozycje