Poprzedni artykuł: Cudem uniknęła śmierci, a wszystko przez TEN nawyk. Wiele z nas też ta... Następny artykuł: Jak wybrać bieliznę, która rozpali każdego mężczyznę?

Kinga Rusin pierwszy raz szczerze o rozwodzie z Tomaszem Lisem. Co powiedziała?

Kobieta,
,
, tagi: Hanna Lis, rozwód, Kinga Rusin
Od rozwodu Kingi Rusin i Tomasza Lisa minęło już ponad 10 lat, ale prezenterka przez cały ten czas unikała rozmów na ten temat. W rozmowie z portalem Gala.pl, Kinga otwarcie opowiedziała o przeżyciach związanych z rozwodem oraz zerwanej przyjaźni z Hanną Lis.

Tomasz Lis i Kinga Rusin byli małżeństwem od 1994 roku, a świadkową na ich ślubie była Hanna Lis (wtedy Smoktunowicz). 12 lat później para postanowiła się rozwieść, a Tomasz Lis niedługo potem poślubił byłą przyjaciółkę Kingi - Hannę. Był to jeden z najgłośniej omawianych rozwodów w polskich mediach, ale sami zainteresowani zawsze unikali wypowiadania się na ten temat. Ciszę przerwała wreszcie Kinga Rusin, która szczerze wyznała, co wtedy czuła.  

W wywiadzie z Natalią Hołownią, Kinga zapytana o przeżycia związane z rozwodem i z tym, że jej były mąż związał się z jej byłą najlepszą przyjaciółką powiedziała:

Jak się na mnie spojrzy, to jest to dowód na to, że można to przepracować w swojej głowie, po prostu. Nie można odcinać od siebie przyjaciół, wręcz przeciwnie - ja się wtedy otoczyłam przyjaciółmi i myślę, że te przyjaźnie, które w tamtym czasie się sprawdziły, to są te najtrwalsze przyjaźnie do dziś, najcenniejsze, które pokazały mi, że ludzie nie dzielą się na przyjaciół i wrogów, tylko dobrych i złych.

Dziennikarka przyznała też, że te wydarzenia ma już dawno za sobą: 

Wszystko jest po coś. Wszystkie moje doświadczenia były po coś. Na każdym złym doświadczeniu zbudowałam lepsze - mówiła Kinga. 

Trzeba przyznać, że Kinga Rusin teraz wygląda kwitnąco i wyraźnie jest zadowolona ze swojego obecnego życia, w którym nie brakuje zawodowych wyzwań. Poza tym w zeszłym roku spektakularnie schudła i wyrzeźbiła ciało; kilka dni temu zmieniła fryzurę (teraz ma grzywkę), a na co dzień zawsze występuje w stylizacjach, które podkreślają jej kobiecość. Co więcej, nawet jej córka, Iga Lis kiedyś żartobliwie napisała, że jej mama wygląda młodziej od niej samej:)

Zobacz także: Kinga Rusin w sukience z sieciówki. Pasuje jej?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 15:47

Zobacz także

Nasze propozycje