Poprzedni artykuł: Tak szczupłej Agnieszki Chylińskiej jeszcze nie widziałyśmy! Wygląda d... Następny artykuł: W sieci pojawiło się pierwsze nagranie z Klarą, Anną i Robertem! Wyglą...

Anna Lewandowska ma poważną konkurencję! To... mała Klara :). W czym przebiła mamę?

Narodziny Klary Lewandowskiej to jedno z głośniejszych wydarzeń w polskim show biznesie. Ale tego, że tak szybko stanie się sławniejsza od mamy chyba nikt się nie spodziewał :).

Dziecko Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego zaledwie miesiąc po narodzinach stało się prawdziwą gwiazdą. Klara Lewandowska przyszła na świat 4 maja 2017 roku i od tamtej pory napisano o niej więcej razy niż o jej mamie. A to zostało potwierdzone przez "Press Service Monitoring Mediów".

Klara Lewandowska popularniejsza od Anny Lewandowskiej

Wywnioskowano to z badań przeprowadzonych na podstawie pięciu milionów źródeł internetowych, 1100 tytułów prasowych oraz 100 stacji radiowych i TV w kontekście najbardziej popularnych mam show biznesu i ich nowo narodzonych pociech. O Annie Lewandowskiej pojawiło się 7 197 publikacji.

W tym samym czasie Klara Lewandowska zdeklasowała swoją "rywalkę", bo zaliczyła aż 7 614 wzmianek! Artykuły przeliczono oczywiście na pieniądze. Te kwoty aż trudno sobie wyobrazić...

Poród Anny Lewandowskiej

Zanim Anna Lewandowska urodziła, w mediach pojawiało się regularnie wiele informacji na temat jej ciąży. W związku z tym ekwiwalent reklamowy za wzmianki o porodzie trenerki fitness wyniósł aż 13,49 mln zł.

Informacje o porodzie Anny Lewandowskiej obiegły media w zawrotnym tempie. O narodzinach pierwszego dziecka Lewandowskich donosiły Niemal wszystkie tytuły prasowe, stacje telewizyjne, radiowe i portale internetowe rozpisywały się o tym, kiedy żona Roberta Lewandowskiego może urodzić i jak się czuje. Ekwiwalent reklamowy za publikacje o narodzinach Klary Lewandowskiej wyniósł 10,30 mln zł.

A to wszystko w zaledwie miesiąc! :)

Zdjęcie główne: Instagram; Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 06:23

Zobacz także

Nasze propozycje