Poprzedni artykuł: Tradycja i nowoczesność, czyli przepyszne i zdrowe lody Następny artykuł: Chcesz być Rebel? Poznaj zapach dla prawdziwych buntowniczek

My też mamy swoją Angelinę Jolie! Ta Polka jest do niej łudząco podobna

Kobieta, , tagi: angelina jolie
Klaudia Danch to żona piłkarza Arki Gdynia, Adama Dancha. Wszyscy porównują ją do Angeliny Jolie i słusznie! Wygląda jak aktorka w czasach, kiedy grała Larę Croft.

Jakim cudem Klaudia Danch stała się sławna? Wyglądając niemalże jak Angelina Jolie, byłoby dziwne, gdyby nikt o niej nie mówił i nie pisał... Podobnie było w przypadku Reginy Kovy, rosyjskiej sobowtórki Jolie. Poza tym Klaudia jest po prostu piękną Polką, co dodatkowo zachęca do dyskusji na jej temat.  

Klaudia Danch, polska Lara Croft

Instagramowy profil żony Adama Dancha obserwuje już ponad sto tysięcy osób, co świadczy tylko o jej stale rosnącej sławie. Można przypuszczać, że w niedługim czasie ta liczba się podwoi albo nawet potroi. Powodem są oczywiście zdjęcia, na których Klaudia łudząco przypomina Larę Croft, czyli piękną i odważną archeolog z filmu "Tomb Rider"

Od dziecka jest silnie związana ze sportem, ponieważ jej ojciec był piłkarzem. Sama przez pewien czas trenowała w jednym z katowickich klubów. W przypadku męża nie mogło być więc inaczej - on również jest zawodowym piłkarzem.

Patrząc na zdjęcia Klaudii Danch nietrudno zauważyć, że jest wielką fanką tatuaży oraz motoryzacji. Rysunki pokrywają pół jej pleców oraz pół uda. Na co dzień natomiast jest matką, i przykładną żoną. Wychowuje synka Dawida, ale uczestniczy też w życiu zawodowym Adama. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak bardzo podobna jest do Angeliny Jolie.

Zdjęcie główne: Instagram.com/ladycroft7777

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 22:16

Zobacz także

Nasze propozycje