Poprzedni artykuł: Weź udział w konkursie i wygraj kuferek pełen słodyczy marki Pszczółka... Następny artykuł: Zachwyciła was żona Kamila Stocha? Poznajcie partnerkę Macieja Kota!

Klaudia Halejcio wygląda jak... Kim Kardashian! W takiej odsłonie jeszcze jej nie wiedzieliśmy

Kobieta,
,
, tagi: fryzury gwiazd, kim kardashian, makijaż gwiazd, klaudia halejcio
Niedawno Klaudia Halejcio wszystkich zaskoczyła zmianą fryzury, ale aż takiej metamorfozy chyba nikt się nie spodziewał. Teraz fani ją przyrównują do Kim Kardashian!

Kilka dni temu Klaudia Halejcio pożegnała się ze swoimi długimi włosami na rzecz cięcia na boba. Dzięki lekko falującym kosmykom, nowa fryzura odmładzała aktorkę i dodawała dziewczęcego uroku. Fani byli zachwyceni. Jednak przyszedł czas na jeszcze większą metamorfozę.

Klaudia Halejcio jak Kim Kardashian

Dwa dni temu, gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym łudząco przypomina Kim Kardashian! Jest ono efektem najnowszej sesji zdjęciowej aktorki. 

"Wyglądasz jak Kim Kardashian "
"Mamo, głowę bym sobie dała uciąć, że to Kardashianka "
"Pierwsze skojarzenie to Kim Kardashian ;)" - czytamy w komentarzach

W tej zmianie wizerunku kluczowe było odpowiednie uczesanie i makijaż. Klaudia Halejcio prezentuje się bowiem w idealnie wyprostowanych włosach z przedziałkiem na środku oraz wyrazistym makijażu oczu, a uwagę przykuwa również mocne konturowanie twarzy, które jest charakterystyczne dla amerykańskiej celebrytki. Uwagę przykuwa także spory dekolt.

Widzicie podobieństwo? Czy waszym zdaniem aktorka powinna na co dzień również wybierać podobny look? 

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram/ Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 20:05

Zobacz także

Nasze propozycje