Poprzedni artykuł: Ta kobieta szuka sponsorów, żeby odzyskać pieniądze wydane na nieudaną... Następny artykuł: Kuba Wojewódzki znowu zakochany? Jego nowa partnerka jest 34 lata młod...

Kim jest uczestniczka "Top Model", która dostała złoty bilet? Ma 30 lat i dwójkę dzieci

Kobieta,
,
, tagi: Top Model
Okazuje się, że uczestniczka, która jako pierwsza dostała złoty bilet w programie Top Model, ma już za sobą pierwsze kroki w modelingu. Jest też bardzo popularna na Instagramie.

Kolejny sezon "Top Model" wzbudza wiele emocji, choć wyemitowany został dopiero jego drugi odcinek. W pierwszym jurorów zachwycił 20-latek z zespołem Touretta'a, a teraz ich uznanie zyskała piękna uczestniczka po 30-stce. Klaudia otrzymała od Joanny Krupy specjalny bilet, dzięki któremu omija obóz i trafia bezpośrednio do domu modelek!

Zobacz także: Jagoda Judzińska z „Top Model” jest w ciąży! Widać już brzuszek?

30-latka ze 'złotymi biletem" w Top Model

Podczas castingu Klaudia była bardzo wstydliwa. Obawiała się, że jej wiek oraz dwie przebyte ciąże będą problemem dla jurorów. Nie była pewna także co do tego, czy rozebrać się przed kamerami. Bardzo się myliła, bo ładną buzią i wyrzeźbioną sylwetką zachwyciła wszystkich.

Okazuje się, że Klaudia jest już bardzo popularna w sieci - na Instagramie śledzi ją ponad 60 tys. osób. Co więcej, nie ma i nigdy nie miała kłopotu z tym, by pokazywać tam swoje ciało w pełnej okazałości. Ponad to, Klaudia miała już w swojej karierze epizod z sesją dla Playboya, podczas której również się nie krępowała. W 2007 roku, w grudniu została wybrana na dziewczynę miesiąca tego magazynu. Nie wspomniała jednak o tym podczas castingu. 

Klaudia El Dursi jest Polką, ale ma libańskie korzenie, stąd jej niecodzienna uroda. Od zawsze marzyła o karierze w modelingu, jednak bardzo wcześnie postawiła na macierzyństwo - jest matką dwóch chłopców. Na stałe związana jest z niezwykle przystojnym trenerem, którym również chwali się na Instagramie.

Moje plany pokrzyżowała ciąża, ale nie żałuję – wyznała w programie.

Deklaruje, że dotychczas pracowała jako krawcowa, projektowała i szyła ona między innymi dla zawodniczek bikini fitness. Pudelek.pl podaje, że Klaudia zna się bardzo dobrze i regularnie imprezuje z warszawskimi celebrytami. Ponadto, już w 2007 roku pojawiała się na portalach plotkarskich - 20-letnia wtedy Klaudia była dziewczyną jednego z braci Mroczek. 

Będziecie trzymać kciuki za Klaudię El Dursi w Top Model? 

Zobacz także: Ta gwiazda Top Model w ciąży przytyła prawie 30 kg, jak teraz wygląda?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 18:34

Nasze propozycje