Poprzedni artykuł: Najnowsze zdjęcia Angeliny Jolie - czy aktorka naprawdę waży 35 kg? Następny artykuł: Czym należy sugerować się przy wyborze szkoły językowej?

Spięcie w DDTVN - o co pokłócili się Kinga Rusin i Piotr Kraśko?

Kobieta,
,
, tagi: gwiazdy, Kinga Rusin, Piotr Kraśko
Uwielbiają razem pracować, ale im też zdarzają się konflikty. Co poróżniło prowadzących Dzień Dobry TVN na wizji?

Kinga Rusin i Piotr Kraśko znają się od dawna - wspólna praca w programie śniadaniowym na ogół wychodzi im świetnie. Jednak nawet mimo przyjacielskiej relacji, zdarzają im się różnice zdań, które prowadzą do krótkich spięć na wizji. Tak stało się w weekendowym wydaniu Dzień Dobry TVN, w którym pokłócili się o... zanieczyszczanie powietrza.

W trakcie programu Kinga zwróciła uwagę Piotrowi, że jedząc mięso pochodzące z hodowli przemysłowej, przyczynia się do wzrostu stężenia szkodliwych substancji w powietrzu. Współprowadzący natychmiast zareagował, sugerując koleżance, że pomimo bliskości jej domu od studia DDTVN ta przyjeżdża do pracy samochodem. Doszło do krótkiej, ale gorącej wymiany zdań.

- Nie przyczyniaj się do wzrostu zanieczyszczenia powietrza, hodowla przemysłowa mięsa, z takiej jesz właśnie prawdopodobnie mięso... - Kinga zwróciła uwagę koledze.

- Ile masz do domu? 500 metrów? - zareagował Kraśko.

- Dlatego chodzę na piechotę - odpowiedziała Kinga.

- A ten samochód stoi tu od tygodnia? - drążył Piotr, dając do zrozumienia, że jego zdaniem samochód Kingi jest zaparkowany pod studiem.

Na szczęście na tym spięcie się zakończyło, a Kinga i Piotr przeszli do dalszej części programu. Oboje w dobrych humorach :)

Oglądacie DDTVN? Co sądzicie o jego prowadzących?

Zobacz też: Kinga Rusin pokazała seksowne zdjęcie w mini. Zobaczcie, jak skomentował je... Piotr Kraśko!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2019, 12:59

Zobacz także

Nasze propozycje